Wpis z mikrobloga

@Ca_millo to święta prawda co napisał Paweł. Ja też tego nie umiem robić i dlatego nabyłem drogą kupna maszynkę elektryczną, która tnie nie na zero, a poniżej 1 milimetra. Ktoś powie, że to nie jest golenie, a przycinanie, ale mi osobiście podoba sie lekka chropowatość skóry na twarzy. Zwłaszcza, gdy ten zarost w ogólnym rozrachunku jest taki se.

@PawelW124
@PawelW124: No staram się ale gówno daje. Do tego jakiś #!$%@? nawyk mam pchania dłoni na mordę, tu coś skubię, tam się drapię i potem mi się robi jakiś strup co go męczę przez miesiąc.
co wy macie z tym pedalstwem pyzatym powinno być odwrotnie bo pedały mają częściej choroby szczególnie weneryczne...


@Quassar @grap32 ale autoimmunologiczne choroby skóry akurat rzeczywiście są skorelowane z problemami psychicznymi
@grap32: idzie elektrycznymi maszynkami na glace ogolić... tutaj zdecydowanie maszynka foliowa jest taki efekt osiągnać ofc też zależy jaki model maszynki bo jedne obieciują a inne faktycznie to robia.. tarczowe zwykle nie tną idealnie na glaca, ale za to lepiej radzą sobie z twardym zarostem. Tak że coś za coś jak kto woli.