Wpis z mikrobloga

Witam Mirki i Mirabelki.
Potrzebuje Waszej pomocy.
Poszukuje kogoś kto jest z Gdyni, a mianowicie chciałem kupić synkowi maskotkę, która jest w sklepie Smyk.
Niestety ja jestem z Małopolski i nie mam możliwości jechać.
Przechodząc do sedna potrzebuje kogoś kto kupi mi tą maskotke i podeśle. Mogę zapłacić z góry, lub za pobraniem i paczka do paczkomatu lub do domu. Oczywiście za pomoc i fatyge dopłace.
Chodzi konkretnie o tego Tygryska https://www.smyk.com/p/smiki-tygrys-maskotka-brazowa-30-cm-i6468434 obecnie są podobne, ale potrzebuje tego konkretnego, a na stronie pisze, że jest Dostępny w Gdyni i Rumii.
W Gdyni jest to sklep Smyk w galerii handlowej (Gdynia Riviera ul. Kazimierza Górskiego 2).

Dodam, że w drugim czyli Rumii, w którym jest dostępny ktoś mi już szukał i nie znalazł, a pewna osoba podesłała mi linka na Allegro Lokalnie, ale sprzedająca nie odpisuje od kilku miesięcy, więc jedyna nadzieja jeszcze w tej Gdyni.
Bardzo proszę o pomoc

#zakupy #handel #dzieci #zabawki #pomocy #gdynia
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GhostV8 ... Nie pamiętam już czy idzie się dodzwonić do konkretnego sklepu ale może warto spróbować jeżeli będziesz mógł rozmawiać nie wiem z kierowniczką albo z jakąś sprzedawczynią to spróbować z nią się dogadać... Tylko nie zaczynać rozmowy jak jakiś głupi flirt tylko normalnie na poważnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@nudziarz123: Niestety nie można dodzwonić się do konkretnego sklepu. Jedynie infolinia, a na infolinii nic nie załatwi, bo jak nie ma online to nie ma, a oni nie dadzą kontaktu do konkretnego sklepu, a poza tym konkretny sklep nie nada mi paczki.
  • Odpowiedz
@GhostV8 ... Czasami bywały numery telefonów na stronach internetowych konkretnej galerii i tam były telefony do sklepów na terenie tej galerii może spróbuj sprawdzić w ten sposób może akurat się ukicha i tam będzie jakiś numer konkretnie do tego sklepu.
Marne szanse ale kiedyś tak było bo sam tak znajdowałem.
  • Odpowiedz