Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nic mnie tak nie wkurza i nie boli jak przeczytanie wiadomosci i nie odpisanie. W ogole zauwazylem ten trend u wiekszosci "znajomych". Jestem po 30 i mam wrazenie ze wiele relacji mi wygasza i jak ja np. nie zaproponuje spotkania lub nie wyjde z inicjatywa lub nie napisze to w ogole ta osoba by sie nie odezwala...

- Kolezanka nr 1: z pracy, zawsze super fajny kontakt, ale jak zmienila firme to kontakt sie urwal. Napisalem do niej zeby zgadac sie na kawe (bez podtekstow, ona ma meza ja zone). Mielismy siedziec 1h a wyszlo na to ze mielismy tyle tematow ze siedzielismy ponad 5h. Mielismy sie ustawic do mnie na double date (z naszymi drugimi polowkami). Wyslalem zyczenia na sylwestra to... odczytane i tyle. Potem napisalem hejka, co tam slychac i tez odczytane, bez odpowiedzi. No taki ghosting. Wtf. A zawsze z nia mialem dobry vibe...
- Kolezanka nr 2 z pracy: zawsze dobry vibe, podobny case jak wyzej. Nagle przestala mi odpisywac jak chcialem odnowic kontakt.
- Kolega nr 1: kumpel ktorego znam od wielu lat, tez poznany w pracy. Bylem na jego slubie. Pytam sie u niego co slychac, przeczytane, nie odpisuje.
- Kolega nr 2: tez znam od wielu lat. Podobny case jak wyzej.
- Kolega nr 3. Pytam sie go czy sie widzimy w weekend. Przeczytane, nie odpisuje.
- Kolega nr 4. Zawsze super nam sie w pracy rozmawialo, na lunchu to samo, mielismy sie ustawic po pracy. Pytam sie co u niego. Totalny ghost, nie odpisuje.

Wkurza mnie to bo czuje sie bardzo ghostowany. Chcialbym poznac nowe osoby bo brakuje mi kolegow, kolezanek, wyjscia po pracy zeby cos ciekawego robic, ale nie mam pojecia jak kogos nowego poznac.

Zastanawialem sie czy to ze mna jest cos nie tak... ale nie jestem toksyczny, szanuje innych ludzi, uwazam ze mam duzo ciekawych tematow na ktore moge rozmawiac, z natury uwazam sie za spoko kolesia. No nie wiem juz kurde zaczynam w to watpic...

#znajomi #feels #gorzkiezale #ghosting #przyjazn #feelsbadman #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nic mnie tak nie wkurza i nie boli jak przecz...

źródło: d5c738cf-b7eb-4bfd-bc87-d1331ec4e6be.sized-1000x1000-1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim koleżanki mogą źle odebrać takie nagłe wznowienie kontaktu, a tym bardziej ich małżonkowie. Nie mówię, że to zdrowe, ale może tak być. A poza tym ludzie są po prostu zajęci, sam czasem z rozpędu odczytam wiadomość, ale nie mam czasu odpisać. Potem zapominam.
  • Odpowiedz
A zawsze z nia mialem dobry vibe...


@mirko_anonim: bzdura, po prostu dobrze sie plotkowalo w robocie. Gdybys mial z nia glebsza relacje to omowilibyscie zaistniala sytuacje

Nagle przestala mi odpisywac jak chcialem odnowic kontakt.


@mirko_anonim: nie chciala odnawiac kontaktu, co tu dodawac?

- Kolega nr 2: tez znam od wielu lat. Podobny case jak wyzej.

- Kolega nr 3. Pytam sie go czy sie widzimy w weekend. Przeczytane, nie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: też tak czasem mam, odczytam, i myślę,że odpiszę później, a potem zapomnę, a potem jakoś tak głupio odpisywać jak za długo się zwlekało. No i jak nie mam czasu albo zwyczajnie ochoty to nie chce zaczynać gadki, bo ktoś naciska na spotkanie a tak głupio się wykręcać kłamstwem, a z kolei mówić,że nie mam ochoty, to zaraz ktoś to odbierze do siebie, a nie że ja ogólnie nie mam. Człowiek
  • Odpowiedz