Wpis z mikrobloga

@Yurakamisa: sugerowanie myslenia u rosyjskiego zolnierza.. mocne zarzuty. A tak serio, to w takiej chwili nie ma na to czasu, ale jesli po uderzeniu zyje jeszcze kilka minut, to pewnie tak
Ciekawe czy jak taki ruski żołnierz wie że zginie od drona to sobie pomyśli " A po jakiego grzyba ja tu przyjechałem"


@Yurakamisa: Wiesz co jest najbardziej abstrakcyjno-straszne? Kacap zdechnie od drona, to drugi nie pomyśli, dlaczego tu przyjechał, dlaczego jest traktowany jako mięso armatnie i dlaczego to wszystko, to powie coś w stylu "a to #!$%@?ńskie ukry, to dlatego ich zabijam i trzeba ich zabijać dalej". Serio.
@kupkesobieciagne: postrzegasz żołnierza jak cywila. Żołnierz na froncie jest psem nie ważne z której jest strony. Idziesz strzelasz, strzelają do ciebie ty zabijasz oni starają zabić ciebie. Nie myślisz kto to jest dla ciebie to jest wróg i albo ty go wyeliminujesz albo on ciebie. Ps. Wszyscy pierchurzy to takie samo mięso armatnie. Jesteś gdzieś zapisany i przychodzi ci żołd. Jak zginiesz to płacą dodatki odszkodowanie a twoje imię idzie do
@robertkk zastanawia mnie, czemu nikt nie używa saigi 12, chyna jedyny sposób zeby sie bronić prsed dronami, zasypać to srutem. No i oczywiście zakłócanie