Wpis z mikrobloga

@dudurudu:

ale wiesz że Bill Gates w sumie ma emisję na zero dlatego że płaci ciężkie miliony za oczyszczanie powietrza i wyciąganie z niego CO2 by właśnie ludzie tacy jak ty nie mogli mu nic zarzucić? Poczytaj czym zajmuje się firma Climeworks i przestań być szurem


Jak do tej pory to ty jesteś szurem, podobnie jak wyznawcy Elona. Za jakiś czas pewnie okaże się, że wpychanie CO2 pod ziemię to nie
gdy zasponsorujesz tyle szczepień na malarię co Bill Gates, to będziesz mógł mówić że jesteś part of the solution. Póki co jesteś part of the problem


@PomidorovaLova: czyli jednak chodzi o to kto jest bogatszy, bo tych szczepionek nie da się przecież zasponsorować bez latania. Były prezes microsoftu napewno nie ma rozwiązań IT które na to pozwalają. No i te miliony też musi jakoś przewozić więc samolot jest niezbędny.
@kobrys13: pierwszy link w google nowi coś innego że jak najbardziej już to pracuje przemysłowo i powstają kolejne instalacje ale ty pewnie nie mogłeś tego znaleźć bo nie pasuje to do poglądów twoich. do 2030 emisja CO2 Billa ma być na zero więc trochę się rozpędziłem z tym że już jest. Zresztą nie wiem co wy się tak #!$%@? tego Billa Gates on chociaż coś próbuje robić a prawdziwym rakiem świata
@dudurudu: nie chodzi mi o tą narrację.

Mnie uderza bezczelność Billa, który mimo, że robi coś to jednak jego czyny pokazują że jest hipokryta.

Dodatkowo ten sam Bill dogaduje temat że wspomnianymi elitami (które według ciebie też są częścią problemu) które to elity w dalszej kolejności będą mówiły nam jak mamy żyć. A czego one nam zakażą...

Nazwij mnie szurem czy idiotą bo mi nie zależy, ale to wszystko brzmi i