Wpis z mikrobloga

gdy zasponsorujesz tyle szczepień na malarię co Bill Gates, to będziesz mógł mówić że jesteś part of the solution. Póki co jesteś part of the problem


@PomidorovaLova: Tak właściwie to te szczepienia potencjalnie zwiększają populację czyli jeszcze gorzej przyczyniają się do zmian klimatycznych.

Aczkolwiek z bardziej pozytywnych rzeczy to Gates ma raczej podgląd, że zmiany klimatu należy powstrzymywać przez ulepszanie technologii a nie ascezę i zakazy dla biedaków, więc przypisywanie mu
Zapraszam do lektury "Limes Inferior" Janusza Zajdla. Wszystko #!$%@? przewidział.

Za Wikipedią [kwadratowe nawiasy - moje dopiski]

Akcja ma miejsce w fikcyjnym świecie Argolandu, w którym panuje ustrój technokratyczny. Porządek społeczny opiera się na podziale społeczeństwa na siedem klas społecznych, oznaczonych cyframi od zera do sześciu, w zależności od wyniku testów na inteligencję. Klasa najniższa oznaczona jest numerem sześć, klasa najwyższa – numerem zero. Za walutę służą trzy rodzaje punktów: czerwony, żółty
@enforcer: w sumie to jakim trzeba być cymbalem żeby uwierzyć że ktoś odbył taki lot w prywatnych sprawach, gdzie całe zamieszanie z tym związane zajmuje więcej czasu, nie wspominając że przecież mało prawdopodobne że punkty docelowe są gdzieś w pobliżu i i tak trzeba jechać autem więc szybciej byłoby całą podróż odbyć samochodem. łykacie takie #!$%@? bo jesteście durni i na podstawie zmyślonego chochoła skreślacie całą działalność pro-klimatyczna xD
@enforcer: ja nie znam jej płyt i piosenek, ale skoro jest bardzo bogata to znaczy, że świadczy usługi milionom osób dostarczając rozrywkę, zarobiła uczciwie niech korzysta. Jakbym miał tyle pieniędzy co ona to też cenił bym sobie czas i wygodę. Gratuluję sukcesu, oby jak najwięcej osób na świecie mogło do jej grona dołączyć.
Taylor dała się złapać, ciekawe ilu jeszcze używa prywatnych samolotów czy helikopterów do przysłowiowego kupowania bułek.


@Rustyyyy: Parę lat temu jeden reprezentant Polski w sobotę wieczorem w Gdynii po meczu ostro zapił.
Przypomniał sobie w niedzielę nad ranem że jego chrześnica w mieście rodzinnym Jedlicze na Podkarpaciu ma komunie i on musi tam być.

Fajnym odrzutowcem lądował o 10:35 na lotnisku w Krośnie kiedy komunia zaczynała się o 11.
W poniedziałek
@kobrys13: ale wiesz że Bill Gates w sumie ma emisję na zero dlatego że płaci ciężkie miliony za oczyszczanie powietrza i wyciąganie z niego CO2 by właśnie ludzie tacy jak ty nie mogli mu nic zarzucić? Poczytaj czym zajmuje się firma Climeworks i przestań być szurem
Poczytaj czym zajmuje się firma Climeworks


@dudurudu: firma zajmuje się badaniami nad rozwiązaniami redukującymi CO2.

Wybacz ale nie znalazłem jeszcze informacji o czymś co wdrożyli w skali przemysłowej.

Chyba że źle szukam - ale jesli jeszcze nie wdrożyli to Bill najwyżej na razie zajmuje się produkcją, którą obiecuje zredukować kiedyś...

A no i jeśli już redukują tylko nie wiem to czemu mam się ograniczać skoro rozwiązania już są?

Audi pracuje nad