Wpis z mikrobloga

To koniec. It's over dla baby. Chłop mnie rzucił. Nie mogę znaleźć nowego. Siedzę na tych portalach randkowych już 3 miesiąc i nic. Jak nie było chada, tak nie ma. Czasem zastanawiam się, co robię źle. Dlaczego nie mogę się pogodzić z porażką. Nawet staram się obniżać wymagania, ale dalej nic z tego nie wychodzi. Tak bardzo chciałabym poznać chłopaka, który będzie mi się po prostu podobał i któremu ja będę się podobać. Związek monogamiczny. Nic więcej od życia nie wymagam. Studia mam, pracę mam, kota mam, wszystko jest na miejscu. Tylko tego chłopa brakuje. Boję się, że go nie znajdę, a jak znajdę to znowu mnie rzuci.
#przegryw
  • 26
@Grizzzly: jeśli na tym ci zależy to dam jeszcze jedną radę, nie dawaj dupy na lewo i prawo żeby zrobić na złość byłemu bo to tylko doprowadzi że byłemu poprawisz humor a nowego dobrego chłopa już nie znajdziesz jak się dowie o twoich wyskokach.
@Grizzzly: Szukanie związku na siłę w portalach randkowych, internecie lub na dyskotece = 80-90% ludzi tam kłamie, jest narcyzami, szuka tylko szybkiego numerku, łatwej kasy, darmowych wypadów do restauracji lub wakacje. Daj sobie spokój. To już lepiej zagadać do przypadkowego typa w sklepie/pracy itp. ¯\(ツ)/¯