Wpis z mikrobloga

W głowie mi się nie mieści, że ktokolwiek kwestionuje potrzebę audytu wszystkich inwestycji które rozpoczął pis, czy to chodzi o CPK czy atom czy nawet renegocjacja umowy z intelem biorąc pod uwagę ich spektakularne sukcesy jak przekop mierzei, polski samochód elektryczny czy elektrownię w Ostrołęce xD Przecież to nawet nie jest kwestia zasadności tych projektów (to jest zupełnie inna dyskusja) tylko powyższe przykłady jasno pokazują, że czego się nie dotknęli to #!$%@? i nakradli xD #bekazpisu #sejm #polityka
  • 29
@MrKudlaty: Tak jak w przypadku mierzei która miała być panaceum dla portu w elblągu, super inwestycja, miliony, kontenerowce czekają w kolejkach a sam przekop się sfinansuje z bursztynu, prawda, prawda? Trzeba sobie najpierw zadać pytanie czy takie inwestycje jak CPK mają w ogóle sens. I to nie jest kwestia czy jestem za czy przeciw, po prostu nie wierzę pisowskim wyliczeniom i dziesiątkom materiałów które wychwalają CPK które są finansowane przez.... spółkę
@Lrrr: tam gdziekolwiek się jakiś kamień podniesie to wyłażą całe rodziny pisowców uczynione milionerami za nasze. Ciężko tam znaleźć jakiegoś klakiera, który by dostawał normalną wypłatę. Wszyscy ciągli z budżetu jak ze studni bez dnia.

A teraz wreszcie można robić audyt, bo wcześniej próby robienia audytu kończyły się inwigilacją audytora pegasusem.
@Lrrr: Ale CPK było już omawiane przez realnych fachowców i ludzi z branży. Chociażby byłego prezesa LOTU czy Macieja Wilka - byłego pracownika LOTU, który ostatnio mocno się angażuję w edukacje ludzi w tym temacie i sam się dziwi rządowi, że nie ma jednoznacznej opinii na ten temat. Oba wywiady na kanale didaskalia na yt, a dzisiaj będzie debata z Wilkiem u Zakolaka. Didaskalia nawet chcieli zaprosić przeciwnika CPK do debaty,
@Piks0n: zobaczymy co u stanoskiego się wydarzy, nie mniej obecność mazurka jako prowadzącego który ostatnio średnio ukrywa swoje sympatie polityczne nie budzi we mnie sympatii, zobaczymy co goście powiedzą. Nie jestem za ani przeciw bo się na tym nie znam xD Po prostu pamiętam wielkie inwestycje pisu które są fiaskiem i tego się obawiam