Wpis z mikrobloga

https://soundcloud.com/user-763034573/5feb-1/s-gwbbVeOHUUc?ref=clipboard&p=a&c=1&si=4a45d58fc137448c8d8de25828a5a5a1&utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaign=social_sharing

Siema, ktoś by miał ochotę sprawdzić ten numer pod względem mixu? Nie zdążyłem go skończyć, bo wyjeżdżam właśnie na tydzień i pozostał mi #!$%@?. Wiem, że bas nachodzi na klawisze w breaku i pod koniec, master w ogóle nie był robiony, mix też tak na szybko. Wszystko skończę jak wrócę, ale do tego czasu chce jakąś krytykę usłyszeć co jeszcze prócz tego basu (jest też w #!$%@? za głośny).

#muzykaelektroniczna #tworczoscwlasna #produkcjamuzyki
  • 3
  • Odpowiedz
  • 1
@Ramboski najpierw chciałem napisać, że kompozycja się rozłazi, ale jak się chwile zastanowiłem to jedynie mi troche przeszkadza suchość instrumentów i ten brak ich głębi w niektórych miejscach (szczególnie linia basu).
Ten początkowy shock 'rozchodzenia sie' proponuje zostawic, jest bardzo dziwny i psychodeliczny, ale to jest styl takiego cyberpunka, który może się podobać
  • Odpowiedz
@Ramboski: Brakuje częstotliwości w basie. Niezbyt dobrze odbiera się ten pykający rytm. Delay, Chorus, EQ wydaje mi się do poprawy. Nadałbym temu bardziej kosmiczny i przestrzenny charakter więc panning też. Trochę trzeba jeszcze poślęczeć.
  • Odpowiedz
@Ramboski: I chyba jest jakaś zwałka w okolicach 1:33.
W ogóle fragment 1:16-1:43 ma coś nie w porządku. Przerobiłbym go chyba. I nie rozumiem tej samokrytyki dot. basu. Ten utwór nie chodzi w ogóle w basach. Właśnie brakuje mu niskich częstotliwości. Dynamika też troszkę w nim, hmm... Poza tym to pykanie znika potem, ale się o nim pamięta. Przepraszam za te refleksje. Może taki jest twój styl, a ze stylem się
  • Odpowiedz