Wpis z mikrobloga

A najlepsze jest to że pomimo tego że gość sobą nic nie reprezentuje i nikt go nie zna to ma szansę na wygrane wybory ze względu na nieudolne rządy trzaskowskiego i opozycji. Ludzie mają dość ich durnych pomysłów typu SCT. Już teraz centrum wawy jest praktycznie martwe bo nie da się nigdzie dojechać samochodem a co dopiero będzie jak będzie zakaz dla starszych samochodów. Co chwilę likwidowana jest jakaś droga na poczet ścieżek rowerowych, to jest dramat.

#warszawa #bekazpisu #sejm #polityka
Viado - A najlepsze jest to że pomimo tego że gość sobą nic nie reprezentuje i nikt g...

źródło: brave_IBEkLIcmED

Pobierz
  • 26
@Viado nie znam nikogo komu by przeszkadzało SCT, serio. Zresztą to spadek po tym co wynegocjował Morawiecki z UE. Centrum jest martwe? Byłeś ostatnio na placu 5 rogów. Po krytykowanym przez was pisowcow remoncie są tam tłumy od rana do nocy.

@NieRozumiemIronii akurat w wwa TD nie ma na co liczyć, tu o drugą turę Bocheński będzie walczył z Lewicą. Biejat ma realne szanse wejść do niej (o ile będzie 2 tura)
Ludzie mają dość ich durnych pomysłów typu SCT


@Viado: Bzdura, wśród znajomych to każdy jest za SCT. Ja też

centrum wawy jest praktycznie martwe


@Viado: Co xD Chyba tak ci na tej twojej wsi naopowiadały te wieśki z ziemniakiem zamiast mózgu

zakaz dla starszych samochodów


@Viado: Można iść do salonu i kupić nowszy

likwidowana jest jakaś droga na poczet ścieżek rowerowych


@Viado: Przykład? A ścieżki rowerowe cieszą się
@Viado: Czy to martwe centrum jest teraz z nami w pokoju? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ech, to kreowanie rzeczywistości przez pisowców xD Co chwilę jakiś ból dupy co do tego, co się dzieje w Warszawie, a w rzeczywistości wystarczy pójść i zobaczyć tłumy, żeby się przekonać, że jest zupełnie inaczej.

SCT? Pamiętam
@Viado jest tylko jedna rzecz za którą na ten moment mogę krytykować Trzaskowskiego - przebudowa puławskiej. Południe jest tak pięknie skomunikowane drogami rowerowym i zabrakło kawałka puławskiej żeby cała Puławska była w drodze rowerowej.

A takto w Warszawie dobrze się żyje a nawet jeździ samochodem. Problem z jeżdżeniem samochodem mają z reguły Ci którzy w godzinach szczytu próbują się władować spod Warszawy do centrum. Po co? Nie wiem ale część P+R stoi