Wpis z mikrobloga

#famemma

Mi to osobiście szkoda Golasa bez S, on jest #!$%@? bez charakteru, nie jest zbyt lotny, ale w gruncie rzeczy jest nieszkodliwy społecznie, w przeciwieństwie do swoich “przyjaciół” Baxtona i Zwyrola. To na jaką oni go minę #!$%@? to jest szok, obaj są #!$%@? ale rozumieją internet i dobrze wiedzą że jeśli Golasa to serio męczyło to trzeba było doradzić mu ciśnięcie beki z samego siebie w tym zakresie bo to jest najlepsza obrona na każdy zarzut w necie. A Ci go #!$%@? na fejk wariograf xd

GolaS jak to czytasz to spieldalaj od tych zjebow bo Cie wykorzystują
  • 3
  • 37
@odyn88: no bo to jest zakompleksiony człowiek chowający się za fasada złożona z ciuchów, samochodów i złotej44, czy pierodlenia o grze za 2 bańki, ale wśród tej całej śmietanki to on na prawdę nikomu krzywdy nie robi. Nawet Król wczoraj go dojeżdżał ale tak mam wrażenie lekko po przyjacielsku doradzając mu że największą krzywdę to mu jego przyjaciele robią.
@Telo7: jak można gadać takie głupoty i go wybielać. On jest taki sam jak reszta - całe życie tylko kliki i zasięgi. Sam się wczoraj wysprzęglił, że to był jego pomysł na ten odcinek.

Jedyny content jaki on może wyprodukować to oparty na własnej głupocie i robienie z siebie pośmiewiska. Sam wybrał tą drogę i mam nadzieje, że tyle co zarobi, to #!$%@? na psychiatrów.