Wpis z mikrobloga

Stanowski pochwalił się że za 15 mln wyświetleń dostanie 115 tys złotych.
Wyświetlenia prędzej czy później będą spadać. Ale przyjmijmy że będzie wykręcał 60 mln co da mu około 400 tys z reklam.
Koszty miesięczne policzył na 800-900 tys złotych jeśli mnie pamięć nie myli?
Ponad 100 pracowników. Studio.
Czyli coś co miało być memem może serio być prawdą za 2-3 miesiące.

#kanalzero #kanalsportowy
MrBeast - Stanowski pochwalił się że za 15 mln wyświetleń dostanie 115 tys złotych.
W...

źródło: 2d60de27fbe2f24b76360ccd3dc16ef3b2b384eca7117a7c8b69ddba86ac95e5

Pobierz
  • 14
@MrBeast: Wydaje się, że mają dość słaby CPM, myślałem, ze będzie więcej. A o projekt się nie martw. Jeśli to prawda, że rocketjobs to współpraca na miarę sponsora klubu w ekstraklasie to tam wchodzą kwoty pokroju 500k miesięcznie wzwyż, dodatkowo masz kupę innych firm. To kolejne setki tysięcy. Obstawiam, że umowy są podpisane tak, że po zdobyciu określonych zasięgów są klauzule o zwiększeniu kwoty finansowania. Wyniki są bardzo dobre więc i
@MrBeast: Stanowski niepotrzebnie poszedł w robienie swojej telewizji zamiast zrobić swój własny kanał z wywiadami. Okazyjnie jakieś dziennikarskie śledztwa czy pasmo z Mazurkiem. A on chyba chce zejść na dalszy plan i prowadzić telewizję poza okiem kamer.
Ale ekipa którą zmontował jest mierna.
@NiewiarygodneYT: nie no taki Lech od STSu wyciągał 15mln za 3 lata to 500k miesięcznie nie ma opcji. Myślę że jest to kontrakt rzędu 2 mln rocznie co i tak jest dużym sianem plus nie wiem za bardzo skąd to RocketJobs miałoby takie pieniądze mieć. Gdzieś po twitterze latały screeny z ich przychodów z ostatnich lat. Nie mogę teraz znaleźć.
@MrBeast: sponsoring, współprace... Skoro Smokowski mówił, że wyświetlenia w KS przynosiły im jedynie 20% hajsu, to wiadomo że nie da się tego rzetelnie policzyć mając tylko ogólnodostępne dane. Wiadomo, że wszystko jest skorelowane z wyświetleniami, ale jeśli spadną to nieznacznie. Ludzie będą sobie puszczać do obiadu, jazdy samochodem, snu itd. i będą nabijać. Jedne filmy będą robić mniej, inne więcej i tyle. Wydaje mi się, że po doświadczeniu KS potrafi przewidzieć
@Narcyz_: No właśnie mi się wydaje że Stanowski myśli że każdy ma tyle czasu co on.
W 4 dni #!$%@?ł tyle programów, niektóre trwały po 4h a nadchodzą jeszcze kolejne tak dlugie. Nikt tyle tego nie będzie oglądał. To jest tylko efekt startu.
On chce poświęcić kasę i czas by sprawdzić co ze 100 programów będzie się klikało.
Zostawi 10-20 a reszta out. Wtedy się to będzie spinać.
@MrBeast: Trudno mi w to uwierzyć. Ale nie mogę znaleźć sprawozdania świeższego niż 2021. Tak na szybko widzę, że w 2022 stworzyli spółkę komandytową, pewnie jakoś inaczej się rozliczają czy coś, nie wiem, nie znam się. Ja bym obstawiał, że dalej utrzymują kilkadziesiąt milionów przychodu rocznie.
@MrBeast: Przecież wypłata za wyświetlania, to jest mały % zarobków takich kanałów. Najwięcej jest z współprac czy reklam które pokazałeś na zdjęciu xD co nie zmienia faktu że Stanowski ma potężną armię twarzy do wykarmienia.