Wpis z mikrobloga

@4mmc-enjoyer najbardziej gejowski sport to sporty sylwetkowego typu kulturystyka i siłowe typu trujbuj.

Niemal przy każdym ćwiczeniu musisz wypinać dupe jakbyś chciał przyjąć czyjegos #!$%@? i od takiego wypięcia (praca biodra) zaczynasz najczęściej ruch czy to przy siadzie czy przy martwym ciagu. A po skończonym treningu napinasz się do lustra i podniecasz się tym że ci cycochy spuchły i robisz zdjęcia w samych majtkach i wrzucasz do neta, żeby również inne chłopy
@4mmc-enjoyer: aż mi się przypomniał kawał, który usłyszałem od matematyczki na zakończenie gimnazjum sto lat temu :

Spotkało się trzech gejów i rozmawiają o tym kto jaki sport najbardziej lubi.
Pierwszy mówi - ja najbardziej lubię kolarstwo, bo tylu facetów w opiętych strojach i cały czas mają wypięte tyłki, no nic tylko patrzeć jak się kręcą.
Drugi mówi - ja najbardziej lubię zapasy, bo też obcisłe stroje i można się przytulać
@4mmc-enjoyer: chyba najbardziej męski sport miałeś na myśli.
Starożytna Grecja to w ogóle najbardziej męska cywilizacja. Wymyślili gimnazja, w których mężczyźni ćwiczyli nago, wymyślili również publiczne łaźnie, w których mężczyźni chodzili nago, no i wiadomo, zapasy 🤼…