Wpis z mikrobloga

KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (45 JUŻ) DLA JEGO
Tag do obserwowania/czarnolisto - #huopwsiowy

UGUEM (XD) nie piję nadal. Ten post jednak nie będzie taki super-duper pozytywny jak reszta. W zasadzie to odradzam czytanie go komukolwiek, kto zmaga się z uzależnieniem/prokrastynacją. Odradzam czytanie tego postu nawet osobom, które się zaangażowały w obserwowanie mojej osoby i walki z gównem.

Ostatnie dni kompletnie nie należą do założeń huopskich. Nie trzymam diety, nie chodzę na siłownie, nie śmigam rowerem, no nie robię nic. Powiedziałem to już, więc jakoś lżej na sercu. Dlaczego jednak tak się dzieje? Cały ten #!$%@? czas nie mam na nic ochoty. Serio, nawet #!$%@?ć się nie chce dla jego (XD). Dosłownie śpię, wegetuję, jem, sram i tyle. Utknąłem w olbrzymiej stagnacji, której nie potrafię przełamać. Wszystko traci sens i zyskuje jednocześnie. Nie mam ochoty na nic, wolałbym nie istnieć tak szczerze, no dużo myśli magicznych typu „bezsens mojego oddychania”

PLANY HUOPSKIE
Przez to, że mi się #!$%@? nie chce żyć plany zostały przerobione. Na ten moment tylko, na ten gorszy okres. Plan jest taki:
- Przeżyć.

Nawet mi się tego posta nie chcę pisać, w zasadzie to wysryw, którego nie chcę wstawiać, no ale #!$%@?ć. Jak się zbiorę to ogarnę jakiś dłuższy pościk albo vlogasek. Sorry za formę postu.

#huopwsiowy #przegryw #alkoholizm #gymcel #mikrokoksy #silownia #wychodzimyzprzegrywu
  • 6