Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #motor

Mirki mam dylematy. Mogę kupić w dosyć dobrym stanie Yamahę DT 125 z 1981 r. za ok. 2000zł może mniej. Fajnie bo moto na miejscu, nie trzeba szukać, tylko ta cena? Motor chce do jazdy w terenie, i sam nie wiem czy nie szukać jakieś taniej Javy czy CZ.

tak to wygląda, tylko nie tak ładnie:
maqu - #motoryzacja #motor

Mirki mam dylematy. Mogę kupić w dosyć dobrym stanie Yama...

źródło: comment_0Pj2BGgSND0d3UmHmWNfiDmUJaEL3S24.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maqu: powietrzak, bardzo stary powietrzak. Im mniej wydasz na kupno tym więcej wlozysz. Chyba że moto z zaufanego źródła. Ja bym nie kupił ani tego ani tego, BTW 2k za 33 letnie moto? Nie sondze
  • Odpowiedz
@maqu: 1981 za 2000 zł? Chyba, że jako zabytek bo na oryginalnych częściach, a tak do jeżdżenia to idź pan w #!$%@?. Kumpel ostatnio Kawaski KX250 99' puścił za 3k i to jeszcze z lepszymi częściami.
  • Odpowiedz
@kamloo21: @franaa: sprowadzony z Francji, ogólnie wszystko oryginalne, stał długo pod gołym niebem i ma trochę wżer na obręczach ale wygląda dobrze, patrząc po cenach to z 1500zł taki motor może i jest faktycznie warty ale chyba nie więcej a szukam czegoś max do 2000zł. Napaliłem się jak się przejechałem ale właśnie rocznik i cena mnie zniechęca
  • Odpowiedz
@kamloo21: kolega sprzedaje, informacja pewna sprowadzają motory z bratem, długo stał, bak nowy bo stary przerdzewiał, trochę linki się zastały, siedzisko u tapicera więc powoli to ogarnia, tak czy inaczej faktycznie cena zaporowa. Więcej niż 2000zł na motor w pola nie dam, ew. poszukam młodszej.
  • Odpowiedz
@kamloo21: podstawowe części są, tłoki, korby, ale elementy zewnętrzne linki itp. brak więc nie bardzo, widzę że moto w awatarze wiec chyba się coś znasz na rzeczy, więc dzięki :)
  • Odpowiedz