Wpis z mikrobloga

Dino, bardzo sprytnie, weszło w lokalizacje których Lidl i Biedra nawet nie rozważają - malutkie pipidówy gdzie latami jedynym sklepem była pani Zosia czynna do 15. Więc Dino nie musi się reklamować bo nie ma z kim walczyć jako konkurencja


@czuczer: to oczywiście prawda, ale przynajmniej u mnie w okolicy to Biedronka zaczęła z Dinem konkurować i jak przez lata Biedry były tylko w mieście powiatowym i tyle, tak jak pojawiło
@mannoroth niby prawdziwe ale różnica polega na tym że Dino, bardzo sprytnie, weszło w lokalizacje których Lidl i Biedra nawet nie rozważają - malutkie pipidówy gdzie latami jedynym sklepem była pani Zosia czynna do 15. Więc Dino nie musi się reklamować bo nie ma z kim walczyć jako konkurencja


@czuczer: dokładnie, i trzeba przyznać że to był dobry myk. Ja w swojej pipidówie zgłaszałem się do biedry / lidla / netto
@Staryan0na biedronka w gowarzewie jest lux biedronką! Zjada dino na śniadanie. To jedna z nielicznych biedronek która jest wzorowa. Mogę się mylić bo byłem tam z 5 razy tylko.
@aarahon: ja odnosze sie do początku u tym co przyczyniło się do sukcesu dino. To że reszta zobaczyła, ze na prowincji jest dobra kasa to inna sprawa i starają się ugrać teraz
@kukaszr fakt, jedna z niewielu, gdzie to nie jest chlew obsrany gownem. Czasami robimy tam zakupy, gdy wrqcamy z Kruszewni od tesciow. Chociaz de facto moja zona czesto ma misje, ze specjalnie jedzie z Poznania zrobic tam zakupy, glownie z uwagi na stanowisko miesne.

W moim skrinie chodzioo o udowodnienie, ze komentarz o braku konkurencji dla Dino w malych miejscowosciach jest bledny.