Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siema
Jak wygląda zapisanie się na siłownię w Niemczech?
W Polsce to wygląda o wiele prościej. Idziesz płacisz za karnet miesięczny z góry i chodzisz.
Tutaj jest to całkiem inaczej zrobione, jakieś umowy 3-6-12msc bez możliwośći wcześniejszej rezygnacji?
Ktoś może powiedzieć jak to wygląda? Jeśli np wykupiłem karnet na 3msc i po miesiącu przeprowadzam się do innego miasta ponieważ moja agencja tam zapewnia mi nowa prace to mogę zrezygnować z karnetu?

#niemcy #emigracja #silownia #mirkokoksy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O ile pamiętam wymeldowanie się spod adresu w DE dajmy na to w tym mieście gdzie aktualnie mieszkasz i trenujesz daje możliwość natychmiastowego zerwania umowy. Jak nie wiesz ile będziesz w danym miejscu wybieraj najkrótsze umowy.
  • Odpowiedz
Najlepiej na revolut się zarejestrować i będą Ci pobierać z karty. Miej zawsze na karcie na pobranie opłaty, bo ja za to spore kary zapłaciłem i wybierasz na rok umowę i możesz wymienić na miesiąc przed czyli jak z dnia na dzień zmieniasz miejsce to i tak ten miesiąc musisz zapłacic. Co siłownia to inaczej ogólnie kary można nie płacic po 3 latach firma windykacji musi umozyc długi, ale żeby nie rezygnować
  • Odpowiedz