Wpis z mikrobloga

Nasza rządząca #koalicjadeweloperska tak mnie #!$%@?ła tą propozycją BK0%, że dopóki się z tego nie wycofają, to w każdych wyborach będę głosował na jedyne ugrupowanie jebiące takie patologiczne programy, czyli #lewica, co jest osobistym dramatem dla mnie, bo jestem mężczyzną, a będę głosował na najbardziej antymęską partię w sejmie XD ale trudno, #!$%@? lobby deweloperskiego jest dla mnie w tej chwili najważniejszym postulatem i obywatelskim obowiązkiem

#nieruchomosci #gospodarka
  • 47
Ja mam taką cichą nadzieję, że powstanie wreszcie partia wolnorynkowa bez naleciałości światopoglądowych i na taką będę mógł głosować bez wątpliwości.


@Yuri_Yslin: na taka partię będzie za mało chętnych do głosowania. na bank. masa ludzi ma to w dupie i ruszają ich dopiero tematy światopoglądowe.
@WarwaraBasia: myślę że w obecnym roku partia np Gwiazdowskiego robiła by furorę.

Ja osobiście bardzo zachęcam żeby przy najbliższych wyborach bardzo uważnie przyjrzeć się kandydatom niezależnym. Samorządowe całe szczęście nie mają skazy parlamentarnych w postaci minimalnego progu

Co do ukarania z KO/PiS/TD/PSL za robienie dobrze developerom i bankom w postaci nie głosowania na nich na wyborach je tak jestem jak najbardziej za - co do gotowania ja lewicę. Ten ich wojowniczek
@WarwaraBasia: Mówię o partii Gwiazdowskiego z 2015 roku, że w warunkach obecnej sceny politycznej i przy zwiększonej rozpoznawalności Gwiazdowskiego zrobiła by pewnie furorę.

Ogólnie jestem pełen podziwu jak duża część swojego elektoratu udało się Tuskowi wyalienować w ciągu zaledwie 2 miesięcy rządów.
zrobiła by pewnie furorę.


@iamjashin: Sorry ale to tylko twoje życzeniowe myślenie.

Ogólnie jestem pełen podziwu jak duża część swojego elektoratu udało się Tuskowi wyalienować w ciągu zaledwie 2 miesięcy rządów.


the same
@iamjashin: No przeciez napisał, że chce na lewicę głosować. Ja si,e odnosiłam tylko do tego, że partia wolnorynkowa i liberalna bez większych naleciałości światopoglądowych nigdy się nie przebiła i nie zanosi się na to.
@WarwaraBasia: Napisał, że ma ochotę strzelić sobie w łeb bo jego wydaje mu się, że w obecnej sytuacji jedynie lewica reprezentuje wtej sprawie jego interes - i że boli go głosowanie na nią bo jest jawnie anty męska.

To dość spora różnica między zagłosuje na lewicę, a w ostateczności zagłosuje na lewicę ale jak by była alternatywa to momentalnie nia nich bym zagłosował.