Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
macie tak samo jak ja ze czasami rozmawiajac z druga osoba macie wrazenie ze nie jest aktywną osobą tej rozmowy? Czasem mam wrazenie ze mowie do kogos o jakichś ważnych bądz mniej waznych rzeczach dla mnie a po pewnych osobach(tych z ktorymi o tym gadam) to splywa i zaczynaja drugi temat albo wogole nic? Męczy mnie takie podejscie wielu ludzi, sam tez czasami zaczynam zlewac innych i nie angazuje sie w rozmowe po prostu pod wplywem swoich doswiadczen o ktorych mowilem wyzej.

Po prostu po takiej rozmowie nie czuje ze komus o tym powiedzialem tylko jakbym wkleił do tłumacza google to co powiedziałem i nara. To sie jakos nazywa czyja to tak odbieram? Czlowiek traci chec rozmowy jak sie rozmawia z taką "kłodą" mlody chlopak to pisze jakby to mialo nadac jakiegos kontekstu
#pytanie #niebieskipasek



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UnitrA: Kiedy ty coś mówisz, ale druga strona słyszy bez słuchania lub nie reaguje na to co się mówi. Ewentualnie tylko przytakuje bez zaangażowania. Czyli niby masz rozmowę ale tak w praktyce to dwie osoby prowadzą monolog.

Czlowiek traci chec rozmowy jak sie rozmawia z taką "kłodą"


@mirko_anonim: O widzę, że randkowanie z przytakiwaczami męczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Escalade dobrze to ująłeś, może ja miałem problem przekazać to w taki sposób ale tu nie chodzi o zadne randki tylko nawet zwykle rozmowy na codzien jedyne co idzie sie tak na prawde spytac to pogoda xdd, ludzi trzeba ciągnąć za język bo inaczej odpowiedzi tak nie tak nie. Patrzysz na taka osobe i mowisz sobie w glowie, ide bo co bede gadal z debilem.

  • Odpowiedz
Mówię tylko do tych którzy chcą mnie słuchać
Ci którzy nie chcą nie obchodzą mnie
Po co mam czas tracić na mówienie do ściany
Ściana i tak zawsze swoje wie

Używasz zwrotów czy Ty mnie w ogóle słuchasz?
  • Odpowiedz