Wpis z mikrobloga

#pytanie #kiciochpyta #filmy #seriale #kultura

Każdy ma jakiś film, który sobie włącza kiedy czuje, że musi się zrelaksować, ma chandrę, gorszy dzień czy po prostu chce uczcić sobotnie popołudnie jakimś wartościowym składnikiem kultury. Dawajcie swoje! Co was uspokaja? Każdy ma coś takiego. A jak nie, to powinien!

Od siebie polecam Porucznika Hornblowera. Wspaniały serial. Wiarygodne postacie, świetna fabuła, prawdziwe problemy, narracja poprowadzona wzorcowo nie mam nic do zarzucenia tej serii filmów. Jest po prostu dla mnie odskocznią od tego świata. Ioan Gruffudd, którego przesadnie nie lubię, tutaj jako zmanierowany Brytyjczyk wypada przekonująco. Świetna rola.

PS Jeśli można mieć prośbę, wrzucajcie tytuły ze zdjęciem. Ułatwi to przeglądanie. Oczywiście jeśli kogoś to zainteresuje.
Jocqelt - #pytanie #kiciochpyta #filmy #seriale #kultura

Każdy ma jakiś film, który ...

źródło: 811MG0clEGL._AC_UF1000,1000_QL80_

Pobierz
  • 27
@Madass: YouTube i CDA. Kiedyś było prawie wszystko. Wpisuj w Google: "CDA sensacje XX wieku" Powinien znaleźć. @Pompejusz Poldark też oglądałem Panie Warleggan :). Przyjemny seans. Chyba jest też starsza wersja, do której planuje się z czasem przybrać
@Trado Robin kultowy. Leciał rok temu na tvp historia albo kultura. Teraz pewnie bez problemu na tvp vod jest. Michael Praed robi robotę.