Wpis z mikrobloga

Stanowski i Mazurek bełkoczą, że "TVP zamieniło się w TVN", "Piotr Zemła się nie przedstawił", a "Hołownia jest »tym głupszym« z Mam Talent, więc marszałkiem powinien zostać Marcin Prokop". PiSowskiej propagandy na pełnej kurtyzanie było tam więcej. Szkalujesz = plusujesz
#kanalzero #bekazpisu #bekazprawakow #polityka
Balento - Stanowski i Mazurek bełkoczą, że "TVP zamieniło się w TVN", "Piotr Zemła si...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-03 190504

Pobierz
  • 30
@assninja

często słyszysz wobec siebie określenie szmatecki?


słyszę nigdy, ale tutaj widzę często

Może czas sprawdzić co postujesz


Przecież na mirko wystarczy się nie zgodzić w czymkolwiek z obecnie rządzącą koalicją i automatycznie wpada się do wora pisowskich trolli. To o kim to źle świadczy, o mnie czy o tych ludziach?
@Balento: Czyli wrzucają Hołowni od głupków, a później jak nie przyjmie ich zaproszenia, to będą go grillowali, że boi się trudnych pytań. A Dudu się nie bał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Balento: Cytatow uderzajacych w PIS oczywiscie nikt tu nie wyszczególniłł, poza tym, bierzecie to na serio jak program był nagrany czysto satyrycznie co widac tam od samego początku po tym jak Mazurek mówi że " w wolnej polsce wszyscy pojdziemy siedziec", wasz kwik na stronie głównej bardzo cieszy XDD "TVP zamieniło się w TVN" - dokładnie tak się stało ale wam to Platforma wmówi że tlen jest szkodliwy i na głównej
@Jakimialemlogin
Sąd odrzucił wniosek o wpisanie nowych władz Telewizji Polskiej do KRS. Jak wynika z ustaleń DGP, w KO obawa o taki ruch istniała od dawna. Dla sprawy kluczowy jest teraz los wniosku w sprawie likwidacji.

We wtorek po południu Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy wydał postanowienie, w którym oddalił wniosek dotyczący wpisu w Krajowym Rejestrze Sądowym wszystkich członków nowej rady nadzorczej Telewizji Polskiej oraz nowego prezesa Tomasza Syguta.

Jak wskazano w
@Balento: Tak Pisowska propaganda, bo uderzają w jednych i drugich zamiast tylko w pisiorów xd Na tej samej zasadzie Bosaka nazywacie pisowcem. Takimi wrzutami to możecie przekonać jedynie największych matołów, którzy są zbyt głupi na zbadanie materiału na własną rękę.