Wpis z mikrobloga

Przedłużałem moje ADRy i miałem chyba pełen przekrój sioferów w małej, ośmioosobowej grupce xD Miejsce akcji #niemcy

1. Śmierdzący, zbytnio wczuty w ciężarówki 50 latek. Wbił w stroju MANa (kurtka, t-shirt i ofc czapka) i opowiadał gdzie on tam nie jeździł i czego nie woził. Nikogo to nie interesowało a prowadzący upominał go, że jego odyseja to nie jest temat szkolenia xD

2. Znów na oko 50 latek, ale prawicowiec w stylu "kiedyś to było" Transport to był fajny zanim przybyli Polacy, teraz jak są Bułgarzy to już w ogóle nie ma transportu a młodzi to nawet nie chcą sami kół zmieniać bo to lenie.

3. Młody Turek który mówi, że nie będzie pracował więcej niż 9h dziennie. Pracuje też dodatkowo 4 dni w tygodniu bo 5 dni źle działa na łeb. Z nim akurat dogadywałem się top, i dość sporo dissowalismy się z wyżej wymienionymi truckerami.

4. Chłop który ma swoją ciężarówkę i wozi olej opałowy. Transport się nie opłaca, opowiada, że jego karta się grzeje już we wtorek i on to już rzuca. Oczywiście również miał beef z Turkiem. Przyjechał nowym Macanem

5. Pijok z byłego ZSRR. W Polsce byłby to Ukrainiec, w Niemczech był to Kazach. Ziomek nie zdał po raz drugi i flexował tym, że wczoraj sam #!$%@?ł 0.7 Whisky (widać po wyniku egzaminu)

Do tego był jeszcze jeden random który się nie odzywał, i Turek-inzynier któremu firma kazała zrobić prawko na ciężarówki i ADR. Bardzo miły chłop. Dużo dyskutował z drugim Turkiem o tym, ze Turcja jest gówniana do życia i dlaczego Erdogan, tak jak Tede, #!$%@?ą jest.

Nie wiem czy brakowało jeszcze jakiegoś gatunku truckera xD

#zycietruckera #pracbaza #bekaztransa
  • 9
4. Chłop który ma swoją ciężarówkę i wozi olej opałowy. Transport się nie opłaca, opowiada, że jego karta się grzeje już we wtorek i on to już rzuca. Oczywiście również miał beef z Turkiem. Przyjechał nowym Macanem


@erni13: ci sa najlepsi, szwagier rozliczal kiedys apteki z recept, aptekarze jak jeden maz twierdzlli, ze kiedys to bylo a dzis nie ma, jest za duzo by umrzec a za malo by zyc. Kazdy