Wpis z mikrobloga

ale porównywanie sytuacji oddanego Krymu do sytuacji odebranego przegranym Niemcom Śląska jest idiotyczne...


@RandomNetUser: To prawda, Śląsk został odebrany Niemcom w ramach umów międzynarodowych. Krym Rosja po prostu sobie zabrała i okupuje ten teren. Ten teren według opini międzynarodowej nie należy do Rosji, tylko jest ukraiński.
@bigos555 dyskusja nie tyczy się skuteczności międzynarodowych instytucji tylko prawa Ukrainy do tych ziem ktore jest bezsprzeczne. Nazywasz kogoś przedszkolakiem a sam nawet nie potrafisz merytoryczne wypowiedzieć się w wątku
@bigos555 zdanie ruskich już niemal nic nie znaczy, są pariasem. To że kosztem życia swoich obywateli Putin bezprawnie okupuje te ziemie nie znaczy że do niego należą. Tak uważa 143 kraje a przeciw jest 5. Pięć krajów popiera Putina, jest już nikim. Za chwilę nie będzie miał wam kto płacić
Śląsk stał się polski po przegranej przez Niemców wojnie, natomiast Krym został ukraiński po prawie dwusetletniej przynależności do Rosji od 1787 roku bo Rada Najwyższa ZSRR tak postanowiła....


@RandomNetUser: I co to ma za znaczenie według Ciebie?

Tereny prawnie należą do krajów na zasadzie umów międzynarodowych. Nie można nagle stwierdzić np. że Lwów jest Polski i zabrać go z Ukrainy.

Krym nie jest rosyjski, jest ukraiński - i #!$%@? Rosjanom do
@alkoJezus Widzę że w odpowiedzi do Janusza z Czarnolasu. Jego lepiej zczarnolistować. To jawny ruski bot. Wrzuca prosto z ruskich portali propagandowych i aktywuje się tylko w tematach UA, zła UE, LGBT zalewa zachód itp.
zdanie ruskich już niemal nic nie znaczy, są pariasem


@alkoJezus: Jakie to ma znaczenie w kwestii tego, że w tej chwili jest ruski. Jak mu go zabiorą, to będzie ukraiński albo chiński.

bezprawnie


@alkoJezus: Według twardego prawa wykopu!

Za chwilę nie będzie miał wam kto płacić


@alkoJezus: Ja #!$%@?, jacy wy jesteście żałośni. Dopiero co wykopek wyzywał mnie od fajnoukraka w poście gdzie obnażałem durne szczucie na Ukraińców i
Może w ogóle wróćmy do czasów ZSRR przecież rosja miała we władaniu wtedy zdecydowanie więcej ziem i im się należy, bo kiedyś były ich.