Wpis z mikrobloga

mirki w co inwestować długoterminowo? tak 10-15 lat. Chce co miesiąc dokupować za określoną kwotę, min;
Nvidia, PayPal, Walt Disnay, Coca Cola, Amazon, C3.AI, Microsoft , Alphabet, Supermicro SMCI, Applied Materials, Inc., ON Semiconductor Corporation, CrowdStrike, Meta, Qualcomm, Broadcom

#gielda
  • 18
  • Odpowiedz
@chez: tylko i wylacznie etf na s n p 500 w twoim wypadku, akumulacyjny. taki szery piking jaki tutaj prezentujesz w twoim przypadku sie nie uda, bo nie masz expa i profil inwestycji nie pasuje do ciebie. Twierdze ze nie ogarniesz tego swoim umyslem by kontrolowac i czytac raporty ww spolek, wiec etf na calosc na longterm jest najlepsza opcja
  • Odpowiedz
@chez: jeden #!$%@? patrz na prowizje roczne, bo to ma najwiekszy wplyw na wynik koncowy na inwestomat.eu masz kopalnie wiedzy dla takich bambikow jak ty i ja, lacznie z porownaniami poszczegolnych etfow kosztow symulacji itp posiwec weekend /dwa i bedziesz mial dostateczna wiedze
  • Odpowiedz
@chez: zrób sobie portfel z 25 największy h spółek z s&p500 z wagami proporcjonalnie do kapitalizacji, Ew. etf na s&p500, mniej zabawy ale dużo gorsza opcja
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@afuera: dzięki :) tez mi się wydaje ze etf to raczej słaba opcja, skoro mogę kupić na dołku a sprzedać na górze za 20 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz