Wpis z mikrobloga

#przegryw #niebieskiepaski #przemyslenia #zwiazki #ciaza #rozowepaski #demografia Dlaczego tak wielu ludzi sie obawia o demografię Polski? Ja np mam w pełni w to #!$%@?. I tak nie mam szans na ładną dziewczynę czy dziewczyny, więc Cola, granie w Lola czy spanie do 13 i tak sie kręci. Dla mnie równie dobrze świat moze w ogniu stanąć. W sumie ja jedyne na co jeszcze czekam to premiera GTA 6 na pc, a potem to już mi wszystko jedno.
  • 12
@Felixu: Wielu chce na tym coś ugrać, podkręcać emocje i w pewien sposób szantażować, jakby to było nie wiadomo co.
Przykre jest to, że prokreację widzą jedynie od strony cyferek i fabrycznej produkcji niewolników. Nie widzą nowych problemów i rzeczywistych skutków powoływania nowego życia na planecie z ograniczoną ilością zasobów (a jednocześnie nieograniczoną ilością problemów i cierpienia).
Dlaczego tak wielu ludzi sie obawia o demografię Polski


@Felixu: System emerytalny i ogólnie finansowy działa tylko i wyłącznie dzięki wyzyskiwaniu następnych pokoleń. Jeśli demografia jebnie to nasze pokolenie zapłaci cenę (#!$%@? na emerytów) a nie będzie miało profitu (nikt nie będzie na nas #!$%@?ł). Będziemy w dupie ale z samej pogardy do tego systemu będę z przyjemnością oglądał jeśli to padnie
skąd taki wysyp postów o demografii, coś się stało czy co, skąd te nagłe grzanie tematu?


@Bananek2: Pojawiły się jakieś wyliczenia z GUSu, a władza (może jeszcze PiSowska) chyba używa też trolle do tych tematów, skoro żyją w paranoicznym przeświadczeniu, że jakaś krzywda się stanie, jeśli Polski nie będzie (gdzie wady?)
@Felixu: też nie czaję tego jak widzę co miesiąc znalezisko na 400 komentarzy na ten temat. Najwięcej #!$%@? o to dają wykopowe lowtier normiki i przegrywa, a więc ludzie, których najmniej to powinno obchodzić. Jeszcze te gadanie o powrocie do patriarchatu, już widzę jak typowy wykopek z tagu odnajduje się w twardych czasach sprzed 50 lat, o 100 nawet nie będę wspominał. Wykopki piszą komentarze, a tymczasem znane mi oskarowe pary,