Wpis z mikrobloga

raz na rok pozwolę sobie zaspamować tagi #gielda #inwestycje z informacją, że na autorskim tagu #przegranko100k możecie śledzić jak rozgrywam portfel 100k na polskiej giełdzie, głównie w gównospółkach z NC. publikuję wszystkie transakcje zakupu i sprzedaży, wcześniej tekstowo, obecnie ze screenami z kont maklerskich

założenia zabawy:
START = 100 000 PLN
KONIEC = jak osiągnę 10k lub 1000k (1 milion zł)

AKTUALNA WARTOŚĆ PORTFELA PO 1084 dniach = 259 431 PLN

zapraszam do śledzenia, jak ktoś jeszcze na mirko prowadzi taki eksperyment podlinkujcie, chętnie będę śledził
affairz - raz na rok pozwolę sobie zaspamować tagi #gielda #inwestycje z informacją, ...

źródło: 03-02-2024

Pobierz
  • 24
@#!$%@?: aktualnie 2/3 pozycji mam na IKE i IKZE, docelowo cały portfel tam będzie, trochę zbyt upierdliwe to liczyć. szczególnie że niektóre duże pozycje np. XTB i zamknięte Sferanet mam trochę na IKE, trochę na IKZE, trochę na XTB, a trochę na ING
@Kolczaneiro gorsze rzeczy uśredniałem xD
@benwatkins: ale to nie chodzi o to ile zarobisz w rok, bo tak to mnie nawet +50% nie zdziwi xD
Napisałes, że 20-30% rocznie, a jakbyś był w stanie robić co roku +15% to by z blackrocka po Ciebie śmigłowcem przylecieli żebyś u nich pracował xD