Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że się #!$%@?łem i muszę zrobić mały rant. Chcę kupić auto z żoną i szukamy czegoś normalnego. Za każdym razem jak wchodzę na grupę jakiegoś modelu, to w odpowiedzi na moje pytania słyszę: "tego nie bierz", "ten silnik to gówno", "z takim budżetem to kupisz trupa, trzeba minimum X więcej". Czarę goryczy przelał Civic - spodobała nam się generacja X, ale na grupie Hondy wszyscy piszą, że te 1.5 benzyny się rozlatują po 150k XD
No to **** co robić? Jak wy kupujecie auta używane? Doradźcie coś jak nie zwariować, bo teraz to mam ochotę albo jeździć autobusem, albo iść do salonu po jakieś bieda-Picanto, byle nowe i na gwarancji.

#motoryzacja #samochody #rant
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smilealittlebit jeden raz, bo jak zaczęły się sypać artykuły na necie i trochę poczytałam jaki z tego silnika niewypał to szybko wystawiliśmy z przebiegiem 30k i z cesją leasingu. Okazało się że Stellantis jest chętne i wykupi ale i tak byliśmy na nim stratni. Generalnie auto fajne Rifter, wersja long i w benzynie 1,2 . Ale juz nie chce więcej Peugeota raz miałam rozkraczone auto i problem z jazdą bo elektronika
  • Odpowiedz