Wpis z mikrobloga

I co tak sraliscie żarem z d--y oooo mazurek oooo stanoski będą się podlizywać. Elegancka rozmowa, kulturalna, trudne pytania, Mazurek przerywał, zero lukru. Elegancko, kulturka, na poziomie, bez wazeliny. Pozdrawiam całą Legnice, dobrych chłopaków, dobry przekaz leci, niech się to niesie
#kanalzero #kanalsportowy
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@moj_wykopowy_login: o wszystko pytali. Na początku już pytali o te cyrki prawne jakie się odbywają w kraju. A że to też człowiek jak ja czy ty to pytali czy nie tęskni do normalnego życia, nic niezwykłego, właśnie fajne pytania, trudne i aktualne też były
  • Odpowiedz
  • 0
@moj_wykopowy_login: żadne lex tusk tylko reset z ruskimi robili i to na pełnej, bez przypalu. Mówił że ułaskawienie to wola prezydenta i tylko jego. Mówił o tym że PO pierw wybrało na zapas sędziów nielegalnie 3, ale PiS 3 kolejnych też odrzucił, a prezydent nie ma tutaj możliwości opiniowania jak w przypadku sędziów powszechnych tylko dostaje kandydatów od sejmu i zaprzysieza. PiS się zagalopował. G---o lista - sam obejrzyj. Fajnie
  • Odpowiedz
@aa-aa: xD gdzie widziałeś inny temat niż tych 6 sędziów? I teraz zobaczysz jak nie ma możliwości opiniowania jak większość sejmowa uzna że są zaprzysiężeni nielegalnie i nie będzie chciał odebrać ślubowania od nowych.
  • Odpowiedz
  • 0
@moj_wykopowy_login: i chvj, tusk chce iść na rympał, chce upokorzyć i podporządkować prezydenta, na którego głosowało 10,5 miliona obywateli. Kim tusk jest żeby nakręcać hejt na kolejnego prezydenta. Niech pali wroty z tymi zgniłymi zagrywkami. Prezydent ma rację - jakiś reset konstytucyjny i porozumieć się tak, żeby wszyscy się na to zgodzili, choć nikt w pełni zadowolony nie będzie - i o to chodzi, żeby każdy poszedł na ustępstwa żeby
  • Odpowiedz
chvj, tusk chce iść na rympał, chce upokorzyć i podporządkować prezydenta, na którego głosowało 10,5 miliona obywateli.


@aa-aa: i już przestałem czytać pisowskiego trola.

I potrenuj w matematykę, bo na większość rządowa głosowało więcej osób niż na dude 4 lata temu. Jak popatrzysz na liczby, to sporo jego wyborców zmieniło zdanie. Jakieś ~3mln. A wybory były że 3 miesiące temu. Duda ukradł mandat 4 lata temu.
  • Odpowiedz
@aa-aa: @cinu4 no widzę dobrze przesiąkacie poglądami w tej konfie xD

(...)na którego głosowało 10,5 miliona obywateli. Kim tusk jest(...)


Liderem koalicji na którą głosowało 13 milionów obywateli.
  • Odpowiedz
@cinu4 ja mam prosta zasadę , po prostu blokuje sekciarzy Tuska, od razu milej się przegląda wykop. Co prawda 70%mniej wpisów ale jakoś mniej smrodu czuć
  • Odpowiedz