Wpis z mikrobloga

Polacy to jednak głupi naród...

Kupują jakieś kawalerki za milion złotych w Warszawie gdzie gnieżdżą się nie daj boże z rodziną, wykonanie tych nowodeweloperskich mieszkań pozostawia wiele do życzenia, u niektórych na Mokotowie słychać nawet jak sąsiad obok kichnie czy dmucha nosa i za to płacą tyle kasy by sponsorować deweloperom piątego mercedesa S klasę xD

Ludzie! W Polsce są inne miejscowości, wiem, że w fajnopolackich serialach na TVNie akcja rozgrywa się tylko w Warszawie, ale poza nią też jest życie.

Zobaczcie na to ogłoszenie, które znalazłem w minutę- macie 47 metrowe, dwupokojowie mieszkanie w Sanoku na pierwszym piętrze do kupna za 245 000 zł a po negocjacji pewnie byście jeszcze kilkanaście tysięcy złotych urwali. I wtedy można spokojnie wziąć kredyt hipoteczny zarabiając średnie wynagrodzenie nie pakując się w kredyty po same jaja.

No, ale pan Oskarek musi mieć widok na pałac kultury i mieć na parterze Starbuksa czy inną żabkę by mógł sobie zjeść obrzydliwego hotdoga xD

Beka z was karierowiczne, ludzie powinni być umiejscowieni na terenie kraju równomiernie, a tak dochodzi do patologii gdzie każda Julka wyjeżdża ze swojej wsi robić karierę w Warszawie w HR i pstrykać selfie na tle wielkiego szklanego molocha.

#inwestycje #deweloperka #mieszkaniedeweloperskie #warszawa #przegryw #pracbaza #nieruchomosci #kredythipoteczny
Glimpse0fTheFuture - Polacy to jednak głupi naród...

Kupują jakieś kawalerki za mili...

źródło: Sanok

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Glimpse0fTheFuture: no, Sanok srednie zarobki z 6k brutto a Wawa jakies 9k do tego uwzglednij podatki, jakis Seba z Sanoka poleci do Reichu czy Norwegii, porobi troche lat, odlozy i ma luzno na chociaz polowe mieszkania a Warszawiak wychodzi na wagecucka
  • Odpowiedz
piątego mercedesa S klasę


@Glimpse0fTheFuture: myślisz, że taki prezes dd, skanski, robyga czy innego liczącego się deva jest tak biedny, że nie stać go na 5 samochodów? xd Mocno niedoszacowujesz ich zarobków. Kilkoma milionami to może podnieca się jakiś powiatowy janusz, właściciel lokalnego zakładu produkcji smrodu a nie ludzie z biznesami o miliardowych obrotach
  • Odpowiedz
@Glimpse0fTheFuture:

Tak sie sklada ze mieszkam na Mokotowie i nawet jakby mi ktoś dopłacił 245k to bym sie nie wyprowadzil do Sanoka XDDD No ale jak ktoś nie ma ambicji to niech sobie siedzi w Polsce Powiatowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sibu: nie żeby coś ale ja np pracuje zdalnie w wawie, kupiłem mieszkanie pod Trójmiastem za 200k i właśnie będę brał drugie pod wynajem gdy moi koledzy dalej zbierają żeby kupić 30m w kredo w wawie
  • Odpowiedz
@Glimpse0fTheFuture: A po co kupować za tyle w Sanoku jak za tyle samo kupisz podobnej wielkości w Sosnowcu albo nawet w którymś mieście nawet bliżej jeszcze Katowic, gdzie akurat problemu z pracą nie będzie.
Chyba że się mylę i na Śląsku nikt nie chce mieszkać z jakiegoś powodu i dlatego są takie niskie ceny też.
Za to znam ludzi którzy na siłę się pchają żeby mieszkać w Krakowie i pracować
  • Odpowiedz
@Glimpse0fTheFuture: Jako osoba z dość małego miasta, która wychowała się w domu jednorodzinnym - pełna racja Twa. Co nie zmienia faktu, że mieszkanie z rodziną nie ważne na jakim metrażu #!$%@?, bo cię starzy i dziadkowie #!$%@?ą swoimi #!$%@? pomysłami, o swój dom trzeba dbać remontować itp. Dlatego jestem zadowolnoy, że mieszkam w dwópokojowym wynajętym mieszkaniu, z kolegą. Ale ja akurat nie mieszkam w Warszawie, na szczęście. Zabijanie się o
  • Odpowiedz