Wpis z mikrobloga

#jareknaemigracji

Co ty #!$%@? wiesz? idź się szykuj na 6 do roboty, bo musisz #!$%@?Ć polaczku.
Co można sprzedać mieszkanie w uk nawet po kilku latach z zyskiem? Nie mieć kredytu i jeszcze zarobić?
Co ty tam wiesz dzieciaku? Tutaj się nie opłaca kupować, nikt nie kupuje w Niemczech czy nigdzie. W Polsce tylko, życie na kredyt, auto na kredyt, dom na kredyt. Zastaw się a postaw się czy jakoś tak to było drogi widzu.

mądry zrozumie, głupiemu nie wytłumaczysz.

Ja mogę a nie muszę.

300 kilogramów

Pozdrawiam

Idź sam #!$%@?ć za 10.50 na godzinę. Ja żyje z jutuba, skromnie ale jestem wolny. W bangkoku byłem w Hiszpanii byłem w tym roku może Grecja, może USA. A ty gdzie byłeś? W babci na wsi hehe. Za tą najniższą krajową w Polsce to co rachunki zaplacisz i ile ci zostanie? 150 zł?

Nie, nie ja nie obrażam. Mówię jak jest,

mówię jak jest.
Tak Wędkarz.
3 miesiące detox, zero alko.

W sobotę się napiłem piwka, na imprezie byłem, raz na jakiś czas można.
Jutro sobota może się napije złotego gazowanego. Nie wiem, nie wiem, nie mam ochoty, ale zobaczę.

Co robi moja żona? Tańczy brejkdensa hehe, to robi moja żona. A twoja co robi?

Dobra anna233 lecisz do kompostownika, po co ty przyszłaś? Obrażać? To nie ten kanal tutaj są normalni ludzie, rozmowa na poziomie a przyjdzie taki jeden z drugim i hejtuje. Lekcje idź odrabiać, matka cie nie woła.

Za rzućcie temat, jakieś normalne pytania

Taaaaak RomanDE, masz rację. Nie da się w Polsce wyżyć, nie przy tych zarobkach. W Londynie to 18 na godzinę. i można rozmawiać, a w Polsce #!$%@?ć i #!$%@?ć za dwa siedemset.

18 funtów, tak FUNTÓW. Przelicz sobie ile to jest, a ile ty zarabiasz.

Ale co oni wiedzą, na 6 do roboty i zadowoleni, że biegają i biegają. Leczcie się jeden z drugim. Pracować trzeba mądrze. Ja zarabiam z domu, na jutube.

Kiedy wy tu zrozumiecie.

To moja praaaca.
Tadzio_kanalarz - #jareknaemigracji

Co ty #!$%@? wiesz? idź się szykuj na 6 do robot...

źródło: 1000021444

Pobierz
  • 4
@Mooher: Ostatnio mówił, że za wynajem mieszkania płaci £1700, a zarobki z YT £1800. Czyli gdyby nie droga małżonka zapie... jąca jak beduin, to by z głodu zdechł.