Wpis z mikrobloga

Dr Jacek Bartosiak: asymetryczne metody osiągnięcia przewagi, takie jak np. masowe wykorzystanie dronów, kształtują współczesne pole walki.
Jaro Wolski: pierwszym wnioskiem z wojny na Ukrainie jest to, żeby z wojny na Ukrainie nie wyciągać wniosków, a w ogóle to wojna na Ukrainie pokazała, że sprzęt pancerny dalej top i kupcie moją książkę.
Dr nhab. Piotr Napierała: bartościek bredzi, a folsky okazał się tchórzem i atencjuszem.
Gen. Załużny: drony kształtują wojnę na Ukrainie.
Nhab.: aaaa bo bartosiak zaraz be bu uga buga pierd.

Wątpię żebyś doktorku niehabilitowany posłuchał, ale czasem przyznanie komuś racji może najmniej ośmieszyć. Podobnie mógłbym tłumaczyć, że po skorzystaniu z toalety warto umyć ręce, chociaż takimi zabobonami jako Człowiek Dalekiego Zachodu pewnie się brzydzisz.

#napierala #bestiazewschodu #ksiadznapierala #bartosiak
aarrttkk - Dr Jacek Bartosiak: asymetryczne metody osiągnięcia przewagi, takie jak np...

źródło: temp_file6360509737909846587

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@aarrttkk nie, bartosiak i jego koledzy twierdzili że czołgi i wgl siły naziemne poza artylerią zostaną zastąpione przez drony, co było i jest głupotą. Czołgi i piechota nadal jest mega ważna i z czasem radzą sobie coraz lepiej z dronamj.
To jak z Chinami, bartosiak uważa że są silniejsze od usa, niedohabilitowany że są popierdułką a prawda leży po środku.

Proszę mi tu nie simpić do tego showmena bartosiaka, bo to debil
  • Odpowiedz
@aarrttkk: Jestem ciekaw, co by zrobił nasz poznański patostreamer, gdyby wiedział, że Jacko o droanch mówi od jakiś 8-9 lat? Pojawiło się to przy trzecim offsecie amerykańskiego pentagonu bodajże. Wtedy Pietras z kolegą, kłócili się czy na balach ma grać muzyka z radyjka czy lajf band, bo im się tempo nie zgadza. Nie robię sobie jaj. xD
  • Odpowiedz
@aarrttkk: Wiele wniosków i przewidywań Bartosiaka (opartych w dużej mierze o zachodni know-how) się sprawdza. Cokolwiek by o nim nie sądzić, gość jest zaangażowanym analitykiem i najpoważniejszym z tej bardziej pop-geopolitycznej zbieraniny.
  • Odpowiedz