Wpis z mikrobloga

Chłop 30 lat a drama jak z gimnazjum. Różowa zaprosiła na swoje urodziny grupkę swoich znajomych, ktorymi gardzę i najchetniej nie podałabym im nawet ręki. No i mam dylemat, czy wyjść na ten czas z mieszkania, czy zająć się swoimi gośćmi i tamtych traktować jak powietrze. Chyba te drugie, bo to w sumie ja jestem gospodarzem w tym cyrku, no i różowej byłoby przykro. Telenowela normalnie. Eh, najwyżej #!$%@? wszystkich w fife i z przyjacielem rozpracujemy ten bimber, co rok czeka. Weekend marzeń się zapowiada.
#zwiazki #zzyciakracha
Krachu - Chłop 30 lat a drama jak z gimnazjum. Różowa zaprosiła na swoje urodziny gru...

źródło: temp_file348768516007962492

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@chalwaklb dwulicowe kółko wzajemnej adoracji. Ludzie fałszywi do granic możliwości, nie wiedziałem nawet, że można być aż tak obłudnym.
  • Odpowiedz
@Krachu zostań i po prostu miej #!$%@? na nie. Zachowaj profesjonalizm na tyle ile ci się uda a resztą pewnie zajmie sie żona one też będą wolały pogadać z nią niż z tobą a ty będziesz mógł sie zająć swoimi znajomymi ( ͡ ͜ʖ ͡) Żonce będzie miło pewnie w końcu to jej urodziny
  • Odpowiedz
@Krachu lej wszystkim wódę do gardeł od wejścia to po godzinie wszyscy razem będziecie najlepszymi przyjaciółmi i chvj z tą dwulicowością.
Byleby się nie spinać i nie próbować być ęą i sztywny jak widły w gnoju.
  • Odpowiedz
dwulicowe kółko wzajemnej adoracji. Ludzie fałszywi do granic możliwości, nie wiedziałem nawet, że można być aż tak obłudnym.


@Krachu: Ku*wa, najgorzej. Miej ich w D. To twoja chata, niech widzą kto tu rządzi. a jak będą cie #!$%@?ć, to zagraj tak jak oni to robią.
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: nie ma tu reguły. zależy też w dużym stopniu od okoliczności. jak od początku jest kwas w towarzystwie to alkohol to podbije. druga sprawa jak są dwulicowi to raczej nie będą skłonni do picia. lepiej weed
  • Odpowiedz
@Krachu rany ^^’ A Twoja różowa też jest taka jak Ci znajomi którymi gardzisz? Wg mnie ona ma jakieś deficyty lub problemy przez które ma takich znajomych i albo chce brylować wśród takich znajomych albo się im przypodobać i obie te wersje to raczej coś do pracy dla psychoterapeuty.
  • Odpowiedz