Wpis z mikrobloga

Drogie mirki, 25 lat temu, jak byłem w podstawówce, to kochałem się w takiej Paulinie. Jej rodzice w trzeciej klasie się przeprowadzili, zanim wyjechali opowiedziałem jej o moich uczuciach, że będę za nią tęsknił. Dała mi w prezencie wielokolorową kredkę. Dalej ją mam. Czasami sobie myślę co u niej. Dajcie plusa wielokolorowej kredce.
StatekKosmicznyZiemniaki - Drogie mirki, 25 lat temu, jak byłem w podstawówce, to koc...

źródło: 416365670_1604390899966999_3684627697992413410_n

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
@StatekKosmicznyZiemniaki: wiesz co chłopie, jeżeli masz ponad 15 lat to, to co napisałeś jest bez urazy infantylne tak że tylko to rozchodzić. Każdy z nas miał podejrzewam kogoś kto w podstawówce mu się podobał i vice versa, ale sądzę że po latach warto bazować na czymś innym niż "dostałem od Ciebie kredkę 15 lat temu, myślę o tobie, pamiętasz mnie"?
  • Odpowiedz
@r5678: Wspomnienia się zazwyczaj idealizuje.
Ale nie miej nikomu za złe tęsknoty za tamtym stanem dziecięcej beztroski.
Każdy ma jakieś takie wspomnienie tego typu. Niby bez znaczenia a jednak gdzieś tam siedzą. Dla mnie jednym z takich wspomnień jest to jak poszedłem z ojcem i wujkiem do sklepu, dostałem parę groszy na lizaka, te lizak po chwili ciumkania wypadł mi w piach a pani pozwoliła wziąć drugi za darmo. Poczułem, że
  • Odpowiedz
@strusmig: wg mnie mozliwe - spotkalem kolegę z podstawówki po 20 latach (nie miałem z nim jakiejś super relacji, ot po prostu był w klasie), wyglądał totalnie inaczej, ale jak go zobaczyłem tylko to coś mnie tknęło, że skądś znam tą twarz. On też mi się dziwnie przyglądał, aż w końcu pojawiło się olśnienie ;)

a chłop któremu odpisujesz pisał że nazywała się Aramka - więc dosyć specyficznie, pewno też nie
  • Odpowiedz
No i przyszło nam grać w butelke i każdy liczył na to, że wylosujemy właśnie ją.


@Maly_Jasio: Chcesz powiedzieć, że atakowałeś seksualnie nieletnią, samcu?
  • Odpowiedz
Szanowni panowie, tutaj widzę pojawiają się komentarze, że ktoś ją "rucha" czy "przyciska do brzucha", no i spoko - niech nawet i tak będzie, ja mam swoje życie, ona zapewne ma swoje - tu nie chodzi o to, że ja chcę do niej wrócić, czy z nią być - ot, sentymentalna pamiątka - miło mieć takie wspomnienia z dzieciństwa. Pozdrawiam Was i wszystkim frustratom życzę uśmiechu. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@StatekKosmicznyZiemniaki: Kobiety mają gdzieś chłopaków w nich zakochanych. Dla nich liczy się tylko to w kim one się #!$%@?ą. Generalnie to zdrowa postawa jednakże chłopaki mają olbrzymi problem ze zrozumieniem że dziewczyny dosłownie gardzą tym romantyzmem i mają go za nic. Romantyzm istnieje tylko wtedy jak pochodzi od odpowiedniego faceta.
  • Odpowiedz
@Pandillero: coś w tym jest. Z byłym się rozeszłam po 8 latach to myślałam, że będę się podnosić z tego niewiadomo ile, a w 2 tygodnie zeszłam się z moim obecnym mężem ( ͡° ͜ʖ ͡°) pięknie wpominam tamten czas jak zaczęłam randkować i wpadłam po uszy w zakochaniu do mojego męża
  • Odpowiedz
Kobiety mają gdzieś chłopaków w nich zakochanych. Dla nich liczy się tylko to w kim one się #!$%@?ą.


@xaliemorph: nie ekstrapoluj swoich smutnych doświadczeń na innych. Chociaż podejrzewam, że nie masz osobistych doświadczeń poza wypocinami blackpillowców w internecie.

zdajesz sobie sprawę,że ta dziewczyna pewnie ledwo pamięta o twoim istnieniu?


@greenballz: no i? Mam wyrzucić z głowy ekstra ognisko z rodzinnego wyjazdu nad morze, bo to było minęło?

Paulinie z podstawówki.
  • Odpowiedz
tu nie chodzi o to, że ja chcę do niej wrócić, czy z nią być - ot, sentymentalna pamiątka - miło mieć takie wspomnienia z dzieciństwa.


@StatekKosmicznyZiemniaki: typowy wykop. Nie wiem co z ich wyobraźnią jest nie tak, że pierwsze skojarzenie na wspomnienie koleżanki z podstawówki to "hehe, pewnie rucha się z murzynami".
Sam wspominam taką jedną, z którą brałem "ślub" na koloni w gimnazjum ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz