Wpis z mikrobloga

Jaki sens ma ubieranie się elegancko na egzaminy na studiach, kompletnie tego nie rozumiem. mam o 12 egzamin, wykładowca wymaga od nas poważnego ubioru bo to poważny egzamin XD to co ja tam k---a mam zaliczyć, egzamin czy wykładowcę (,) poza tym w koszuli są skrępowane ruchy, nie dobra to jest. #studbaza #zalesie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pozpozi: Nigdy się nie ubierałem specjalnie na egzamin, gdzie ludzie z roku przychodzili w garniturach. Dziwne macie zwyczaje na twojej uczelni D:
  • Odpowiedz
@pozpozi: U mnie na uczelni raz się tak ubrałem i czułem się dziwnie. Jak zobaczyłem, że każdy jest w bluzie albo dresach to aż bałem się do znajomych zagadać po xD
  • Odpowiedz
@pozpozi: ten elegancki ubior to raczej chodzi zeby sie schludnie ubrac a nie o garnitur. Zebys nie wyskoczyl w dresie czy adikach i bluzie z kapturem POLSKA WALCZACA xd

Ja to juz mam to w chuju i nawet na wesela chodzi w koszuli + „sportowa marynarka” + spodnie j eleganckie buty. Zeby wygladac dobrzebw garniturze to trzeba sie nazywac brad pitt abo grac w tym serialu o prawnikach
  • Odpowiedz
@pozpozi k---a, ubierać się specjalnie elegancko na egzaminy z jakichś g---o kursów, to jest tak p------y koncept dla mnie XDD

Mimo wszystko jednak kocham moją polibudę, bo tu każdy ma w------e na takie rzeczy xd
  • Odpowiedz