Wpis z mikrobloga

Mirki #bron, #strzelectwo, #myslistwo chciałem sobie ściągnąć apkę NTS Quiz i mam powiadomienie "Ta aplikacja jest niedostępna dla Twojego urządzenia, bo została stworzona na starszą wersję Androida", co mam zrobić żeby ją ściągnąć?
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@zeMadafaka: hehe "online", wczoraj byłem na szkoleniu praktycznym przed patentem i prowadzący szkolenie mocno się w------ł na określenie "online", pyta jaki k---a klub "online"? "online" teraz 5 godzin strzelaliście?
  • Odpowiedz
@telemach20: NTS nie jest aktualny, olej go. Rob na stronce patentstrzelecki.eu od braterstwa, wersja mobilna dziala bardzo dobrze, nie trzeba zadnych apek.
  • Odpowiedz
@telemach20: pamietaj tylko o używaniu różnych kluczy na stronie patentstrzelecki.eu, nie machaj z tego samego, bo będziesz widział tylko pytania co masz z nimi problem, a ominiesz te co mogłeś wystrzelać kiedyś
  • Odpowiedz
  • 1
@P-uchate-K: o widzisz, to jest cenna rada, bo myślałem logować się za każdym razem tak samo, żeby mieć na swoim koncie określoną liczbę testów przerobionych, bardzo dziękuję za radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz