Wpis z mikrobloga

#gry #steam #gtaonline #gta #gtav
Polecilibyście gdzie najbardziej opłaca się kupić GTA 5 (PC)? Patrzyłem na allegro są jakieś klucze po około 30 zł ale w niektórych recenzjach ludzie skarżą się, że gra jest usuwana z konta po około 2 miesiącach a na stronce eneba chodzą po około 45 zł tylko, że najnowsze recenzje tam są z 2020 roku więc mam wątpliwości co do legitności. Czy najlepiej kupić na steamie za te 80 zł i mieć spokój?
  • 11
@kickfire Zależy jak się trafi, ale niestety jest duża szansa na cheatera na serwie. Można grać samemu na prywatnych sesjach i wtedy jest gitara.
Natomiast jak nie masz żadnych kumpli do grania to imo nuda w tym online jest. Zrobienie wszystkich napadów itp. z kumplami to fajna sprawa, ale reszta to jest grind głównie po to żeby kupić sobie jakieś fajne fury. A równie dobrze możesz sobie wejść na jakiś serwer w
@kickfire: Eneba jest wiarygodnym źródłem, kilku streamerów/youtuberów miało lub nadal ma z nimi współpracę w której dostawali swój kod zniżkowy dla widzów to taka konkurencja G2A. Odnośnie allegro, takie akcje wcale nie są jakieś dziwne. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że pewne grono osób sprzedaje pewnie jeszcze gta z czasu kiedy na epicu było rozdawane za darmo.
nie baw się w żadne kupowanie kont z allegro.


@zaye93: zawsze unikałem kupowania kont, ale ostatnio nie doczytałem i przez przypadek wziąłem z gg.deals i w sumie spoko jest, podpiąłem pod swoje konto steam i w zasadzie nie ma różnicy.
Teraz już dwa konta mam tak podpięte, a pewnie będzie więcej xD