Wpis z mikrobloga

#play #telefony #siecikomorkowe #orange #tmobile #oswiadczenie #bekazplay
Właśnie dostałem smsa że Play usuwa usługę "Stan Darmowy" czyli darmowe połączenia i sms w sieci Play, czyli jedyne co mnie jeszcze przy nich trzymało a byłem klientem od ponad 15 lat, gg @play_polska żegnajcie adios xD

Jeszcze podnoszą resztę rzeczy:

minuta krajowego połączenia głosowego i wideo do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,59 -> 0,79 zł,
wiadomość SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,39 -> 0,79 zł,
wiadomość MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych – 0,59 -> 0,79 zł.

Nie dość że po przejęciu przez Play całego UPC usługa się niesamowicie stoczyła, to jeszcze dobijają własną sieć komórkową. 80 groszy za smsa, cofamy się o 20 lat wstecz.

Co warto teraz brać? Serio, 15 lat użytkowałem Play, więc nawet nie wiem w co warto iść.
Wymagania:
- na kartę
- darmowe rozmowy/smsy wewnątrz sieci
- możliwość przeniesienia numeru
Krs90 - #play #telefony #siecikomorkowe #orange #tmobile #oswiadczenie #bekazplay 
Wł...

źródło: comment_CuJBm5GISzlUsYFFlPBrcv9OZgh2VWSR

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@Krs90: xddddd
Tymczasem w UK, sieć ID, za £8 miesięcznie pakiet odnawiany co miesiąc, rozmowy w UK bez limitu, SMS bez limitu, internet mobilny 15gb,
Do tego możesz sobie ustawić limit ile chcesz maksymalnie zapłacić za rachunek, i żeby skały srały nie zapłacisz więcej, więc żadne pułapki roaming za granicą w dziwnych krajach cię nie obchodzą
  • Odpowiedz
  • 0
na kartę taka samo zmieniają teraz taryfę? Ale sztynks XD


@Gorkel: Tak, za dużo klientów chyba mają. Jeszcze rozumiem podwyżki same w sobie, ale usunięcie stanu darmowego to niezły łeb musiał wymyślić, chyba sabotaż xD

płacisz na minutę wg cennika?


@Rogi_: Nie rozumiem? Ja obecnie używam głównie do rozmów w Play i od czasu do czasu poza, więc doładowywałem sobie raz na 2-3 miesiące za 20 zł i mi wystarczyło.
  • Odpowiedz
Właśnie dostałem smsa że Play usuwa usługę "Stan Darmowy" czyli darmowe połączenia i sms w sieci Play, czyli jedyne co mnie jeszcze przy nich trzymało a byłem klientem od ponad 15 lat


@Krs90: To może nie byłeś klientem na którym robili kokosy
  • Odpowiedz
@Krs90: w tmobile za 30zl na kartę masz free to wszystkich i 15gb internetu plus 15 za wpłatę 30zl regularnie co miesiac. Myślałem że wszędzie już są free połączenia
  • Odpowiedz
Tymczasem w UK, sieć ID, za £8 miesięcznie pakiet odnawiany co miesiąc, rozmowy w UK bez limitu, SMS bez limitu, internet mobilny 15gb,


@adamsowaanon: zmień cenę na 29zl/39zl i neta na 30/40GB i właśnie opisałeś większość sieci w Polsce, od nju przez vikingow nawet po flexa. Tym bardziej dziwi upośledzona oferta play.
  • Odpowiedz
@open_or_die: za 100 zł to w normalnych ofertach w Polsce złapiesz już 500Gb na 5g. Albo prędkość 1gB za 3/4 tej ceny bez lejka na transferze przy pierwszym lepszym światłowodzie.
  • Odpowiedz
@haabero @pan-masuo to w play ma solo m za 25zl/miesiac, no limit sms/minuty + 10gb neta
Jednak to raczej nie będzie spełniać oczekiwań OPa, bo to ciągle nie jest 20zl / 2-3 miesiące.

Mi by się przydało coś poniżej 25zl/miesiąc z nolimit i jakims pakietem GB :)
  • Odpowiedz