Wpis z mikrobloga

Mówi się, że dasz Ukraińcowi palec, to weźmie całą rękę. No kurr, nie raz to pokazali, ale muszę opisać swój przypadek. Siedziałem wczoraj w serwisie pewnej marki ciężarówek i czekałem na odbiór swojego samochodu. Naprawa gwarancyjna przeciągała się okropnie, więc w końcu zamówiłem obiad od jakiegoś chińczyka z pyszne.pl. Kurier przywiózł danie główne i sajgonki. W poczekalni siedział jeszcze jeden chłop, więc z grzeczności zaproponowałem, żeby się poczęstował. Skierowałem w jego stronę pudełko z trzema sajgonkami, a on zabrał całe, wyciągnął jedną i zaczyna żreć. Dopiero mój wzrok uświadomił mu, że chyba go #!$%@?ło xD oddał resztę z kwaśnym „djakuju”. Siedzieliśmy tam jeszcze z godzinę i w sumie mam w dupie, że ani razu się nie odezwał, bo może słabo mówił po polsku, ale #!$%@?, jak dostał info, że jego auto jest gotowe, to poszedł w cholerę i nawet mi ręka nie machnął xD z taką kulturą to oni jeszcze z 50 lat się będą asymilować XD
#ukraina #bekazpodludzi #zycietruckera
  • 25
Naprawa gwarancyjna przeciągała się okropnie, więc w końcu zamówiłem obiad od jakiegoś chińczyka z pyszne.pl


@JudzinStouner: serwis nie zaoferował obiadu? ||

(MAN? :P)
@JudzinStouner kiedyś byłem na takie posiadówie u znajomych, siedzielismy w kólku tak ze 4 polaków i 3 ukraińców. Jeden znajomy zwinal blanta i podał kolejnemu w kółku, dotarł do mnie ale że ja nie jaram to od razu podałem do tych ukraińców. Ukraińcy już nie podali dalej tylko jarali między sobą xD