Wpis z mikrobloga

@oficjalne_konto: zależy jaka klasa auta, ale mnie ostatnio zdziwiła cena Forda Mustanga - 237k za podstawową wersję do niecałych 300k za wersję Mach z automatem.
Jak na 450-460KM i chyba jednak fajne auto to na dziś wydaje sie niewiele.

Kosztuje tyle co Civic Type-R, a chyba wolałbym Mustanga, mimo mojego sentymentu do Civica.
  • Odpowiedz
corvette c8, w porównaniu do konkurencji jak za darmo


@Retoryk: O ile mieszkasz w stanach, wtedy jest to koszt BMW 3 z silnikiem 2.0. W Europie za tę samą cenę można mieć fajne 911.
  • Odpowiedz
@hellfirehe: To już nieaktualne, jest nowy Mustang.

@cwlmod: BMW już nie daje takich wielkich rabatów na takie niskie segmenty, chyba że kupujesz całą flotę.

@oficjalne_konto: Opel Corsa, VW T-Cross, Hyundai Elentra, Renault Clio - zakładam, że chodzi o najtańsze, a nie auta w stylu BMW 3.
  • Odpowiedz
zależy jaka klasa auta, ale mnie ostatnio zdziwiła cena Forda Mustanga - 237k za podstawową wersję do niecałych 300k za wersję Mach z automatem.

Jak na 450-460KM i chyba jednak fajne auto to na dziś wydaje sie niewiele.


@hellfirehe:

a w USA V8 można kupić za $42k ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Vetinari: Oczywiście nie daje. Może nie nonstop ale co chwila słyszę o takich rabatach. Kiedyś dawali więcej dla prawdziwych flotowców. Tym nie mniej nawet biedny rabat bmw na poziomie 14% jest wyższy niż 7% rabatu w mercu przy wyższej cenie bazowej
  • Odpowiedz
Kosztuje tyle co Civic Type-R, a chyba wolałbym Mustanga, mimo mojego sentymentu do Civica.


@hellfirehe: Raczej to jest głupie by w ogóle civika dzisiaj brać pod uwagę przy tej cenie. Mustang nie jest zbyt praktyczny, ale mimo wszystko kupować hard corowego hot hatcha, który też nie grzeszy praktycznością (ale jest lepsza niż w mustangu) też wymaga wyrzeczeń. Szczególnie że typer pokazuje pazur dopiero na torze, a mustanga daje fun zawsze.
  • Odpowiedz
@cwlmod: Bardziej 10-12% w BMW, w Mercedesie też da się dostać 10%. Generalnie to w tym momencie w BMW rabat z arkusza to jest 0%. Po prostu ludzie chcą kupować te auta, Audi nic specjalnego nie pokazuje, więc nie ma powodu, żeby walczyć rabatami.
  • Odpowiedz
@Vetinari: BMW nigdy się nie sprzedaje z 0%. Teraz na bmw 8 jest jakis kosmiczny rabat i to do produkcji. Na grupie leasingowej wyliczono że bmw x30 30d (czyli duży silnik i z akcyzą) zrównuje się ratalnie z bmw 840d.
  • Odpowiedz