Wpis z mikrobloga

Ale akurat wyjazd i wjazd od północy jak ja jeżdżę jest ok


@Rogi_: na Jagodnie wjazd od południa też jest spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak tam jestem to mi się niedobrze robi na samą myśl, że mógłbym mieszkać, w którymś z tych bloków. Jedynie ten najwyższy od strony rzeki jest do przyjęcia. Reszta to żart. No ale taki mamy klimat w tym mieście, bo jagodziany żyją
@Maly_Jasio: Tom Tom Traffic Index na którym bazuje sporo redakcji we Wrocławiu.

Np tutaj moto.pl się na to powołuje: [LINK](https://moto.pl/MotoPL/7,88389,30578351,najbardziej-zakorkowane-miasta-w-polsce-warszawa-poza-podium.html#:~:text=Najbardziej%20zakorkowane%20miasta%20w%20Europie,%E2%80%93%20107%20godz.%2C%2021.)

@Antibambino Ja bym raczej zapytał ile hajsu poszło na Śląsk Wrocław, kolegów prezydenta czy rady nadzorcze w Aquparkach i innych spółkach miejskich. Ukraińcy w większości tutaj ciężko pracują i płacą podatki. Hajsu Wrocław na drogi nie ma już od dawna. Tak się kończy jak nie potrafimy walczyć o dopłaty z
tylko gdzie jest lepiej jak się nie jest milionerem?


@Rogi_: w Hiszpanii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Masz jeszcze Lidla na Jagodnie


@Darth_Gohan: no nie powiedziałbym, że to na Jagodnie, bo dosłownie całe Jagodno musi do niego jeździć autem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zakładowa -> Kwiatkowskiego


@Rogi_: Zakładowa jest zatkana z dwóch stron. Krótki lewoskręt w Trzebnicką, a Rychtalska w godzinach szczytu zapchana pod korek. Polecam jazdę przez Czochralskiego i Kurzmana, niezależnie od tego co mówi GPS.