Wpis z mikrobloga

@Rogi_: Skończyły się ferie. Wszyscy nagle sobie przypomnieli, że trzeba bombelka do szkoły odwieźć. Czego się spodziewasz?

Dodaj do tego, że miasto nie ma żadnej obwodnicy, jest wręcz przeludnione i rozlało się na okoliczne wsie to wynik może być tylko taki.
  • Odpowiedz
@Tommy__: Pan Jaca teraz by tak nie napisał. Zaraz wybory.

Teraz to raczej coś w stylu:
"Przyglądamy się sprawie, planujemy kolejne inwestycje żeby żyło się lepiej. Zaraz będą nowe tramwaje żeby wygodnie po nowych liniach tramwajowych można było dojechać do pracy"
Pozdrawiam i proszę o głos
Wlaściciel
  • Odpowiedz
Zakładowa


@Rogi_: to jest chyba jeszcze większy przykład patologii, niż Jagodno. Kurniki poupychane tak, że sąsiad może kawę rano podać przez okno i jedna uliczka zbierająca cały ruch.
  • Odpowiedz
  • 0
@Antibambino: u mnie koniec ferii, poniedziałek, auta wracające do Niemiec i to wszystko kumuluje się na A8/A4 koło Bielan. Droga była ok. Bez wypadków. Chciałem sobie ponarzekać przy poniedziałku.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ogau: zaraz Jagodno. Bez przesady. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż głosowanie na Kleczkowie wyglądało podobnie jak na Jagodnie przez kiepską organizację. Gdzieś ludzie muszą mieszkać. Promenady mają niefortunne położenie i Zakładowa/Rychtalska są tranzytowe, a miasto wiadomo, że nic nie zrobi. Ale akurat wyjazd i wjazd od północy jak ja jeżdżę jest ok.
  • Odpowiedz
@papieska_ONUCA: Mam naprawdę ogromne nadzieje, że ktoś ogarnie się w końcu i dojdzie do niego jaką głupotą jest remont w starym śladzie.

@Ogau Niby tak, ale no nie do końca. Masz tramwaj. Masz hipermarket pod bokiem. Masz usługi. Tutaj spokojnie możesz sobie poradzić bez auta. Na Jagodnie jednak trudniej.

@Antibambino Stan dróg od lat się nie poprawia bo tylko łatane jest to co się da. Niestety miasto hajsu
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan ja też, w przeciwnym wypadku czuję, że korek z A4 rozleje się na A8 co spowoduje, że część ruchu będzie szła przez obwodnicę śródmiejską. Ale to będzie #!$%@?. Teraz gdy jakiś wypadek się zdarzy na A8 to zachód stoi i korki ładnie rozlewają się na całą okolicę xDDDDDD
  • Odpowiedz