Wpis z mikrobloga

Wczoraj nie było rysunku, ale nawet Mariusz Pudzianowski trenuje 6 dni w tygodniu, a w niedziele odpoczywa, więc można powiedzieć, że jestem w pewnym sensie trochę jak Pudzian ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mój tag #satyrysta obserwuje już 37 osób (ʘʘ)
Zapraszam do dołączenia, a tych których denerwują moje rysunki zachęcam do dodania go na czarną listę.
Postaram się, żeby jutro tag miał już piękną beleczkę.

Dobrego dnia i tygodnia ( )

#rysujzwykopem #tworczoscwlasna #komiks #protest #bekazlewactwa
satyrystasatyrykartysta - Wczoraj nie było rysunku, ale nawet Mariusz Pudzianowski tr...

źródło: temp_file2978428282504505661

Pobierz
  • 28
@satyrysta_satyryk_artysta: pomyśl o swojej twórczości też tak że jeżeli potrafisz rozweselić 5% społeczeństwa tzn. że aż 2 mln osób może być twoimi fanami, mimo to 95% tego co usłyszysz to krytyka. Jednak 2 mln uśmiechów to wielki sukces. Dziś docierasz do 2 000 osób więc fanów masz mniej, ale masz potencjał nawet przy 5% na wielki sukces.
Jeśli to lubisz to rób to dalej, mi się kilka podobało twoich prac.
@Microbiusz: z jednej strony na pewno mam ogromne pole do popisu, nawet jeśli żarty będą na podobnym poziomie, to mogę się nauczyć ładniej rysować i pisać i robić to szybciej. Na pewno masz rację, super by było mieć swoje grono odbiorców których rozśmieszają moje rysunki, nawet jeśli będzie to 5% społeczeństwa, a 95 będzie neutralne albo przeciwne. Nie jestem jak zupa pomidorowa, żeby mnie każdy lubił :D
dzięki za twoje komentarze