Wpis z mikrobloga

Wczoraj nie było rysunku, ale nawet Mariusz Pudzianowski trenuje 6 dni w tygodniu, a w niedziele odpoczywa, więc można powiedzieć, że jestem w pewnym sensie trochę jak Pudzian ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mój tag #satyrysta obserwuje już 37 osób (ʘʘ)
Zapraszam do dołączenia, a tych których denerwują moje rysunki zachęcam do dodania go na czarną listę.
Postaram się, żeby jutro tag miał już piękną beleczkę.

Dobrego dnia i tygodnia ( )

#rysujzwykopem #tworczoscwlasna #komiks #protest #bekazlewactwa
satyrystasatyrykartysta - Wczoraj nie było rysunku, ale nawet Mariusz Pudzianowski tr...

źródło: temp_file2978428282504505661

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@satyrysta_satyryk_artysta: Pierwszy błąd jaki popełniłeś to posłuchałeś wykopków, wielki błąd. Zadałeś pytanie czy ludzie chcą rysunków politycznych czy zwykłych sucharów. Oczywiście plusy poszły na zwykłe, wyplusowali to ludzie ą ę pokazując jak to są wyżej nad polityką i wgl są lepsi od tych "debili" politycznych, zapewniam cię, że oni nigdy więcej na Twój profil nie wrócą zobaczyć Twój suchar satyryczny bo wsm nikogo to nie interesuje. Zrób eksperyment i zrób jeden
  • Odpowiedz
@satyrysta_satyryk_artysta: otóż to, ludzie się chyba popisują przed samym sobą albo chcą pokazać wyższość. Będzie tak w każdym temacie, zrobisz ankietę czy ludzie chcą naukowy film o rozwoju i ewolucji ślimaka czy rolnik szuka żony. W ankiecie klikną ślimaka a pójdą oglądać randki rolnika
  • Odpowiedz
To co ogladam to suchy humor dla boomersow 30-65+, przepraszam.


@kfjatooshek: Jako boomers 40+ serdecznie dziękuję za ten prezent, ale nie jest on nam do niczego potrzebny. Przekazuję go grupie wiekowej 0-15 lat, gdzie będzie on z pewnością lepiej oceniony.
  • Odpowiedz
To co ogladam to suchy humor dla boomersow 30-65+, przepraszam.


@kfjatooshek: na wykopie początkujący satyryk nie ma szansy się przebić, to jak iść do nasa ze swoim pierwszym samodzielnie wykonanym latawcem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prawda jest taka, że nawet najlepsi profesjonalni komicy walą sucharami I padaką na występach, dopicowują materiał i przez rok wykrystalizują godzinę czy dwie materiału na special, poza Carlinem który potrafił nasadzać kilka
  • Odpowiedz