Wpis z mikrobloga

  • 6
@Basiura89 oj widzę, że mamy tu do czynienia z wybitnym okazem ameby. Skoro jest to wykroczenie, to zapewne ludzie nie strzelają, prawda? PRAWDA?! No i nie ma przecież możliwości zdobycia pozwolenia na pokaz pirotechniczy. Nic z tych rzeczy. Ja już wiem, że rozmawiam z pisowcem, którego jedynym celem nie jest logika, tylko #!$%@? się do Owsiaka.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Basiura89: jakbyś był na miejscu to byś wiedział, że w tym roku nie było żadnych fajerwerek i hukowych rzeczy. Był pokaz ogni, pokaz świateł i zimnych ogni. To co masz na zdjęciu to zimne ognie, które nie strzelają i nie są hukowe - tylko się palą. Polecam nie szerzyć dezinformacji, a nawet sam Jurek Owsiak przed światełkiem powiedział, że w tym roku zrezygnowali z tradycyjnych fajerwerek.
  • Odpowiedz
@Basiura89: pomijając to że nie interesuje mnie czy ktoś odpala fajerwerki w sylwestra, w domu czy we własnej dupie, to pojedynczy pokaz to trochę inna skala niż #!$%@? dobra godzinę w każdym możliwym miejscu xD
  • Odpowiedz
CZEGO NIE ROZUMIESZ PISOWCU?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@marjan1234: czego nie rozumiesz marjan, sylwestrowe #!$%@? zaczęło się od okresy poświątecznego, w powiatowym i wojewódzkim mieście nie było godziny bez #!$%@? huków, a w dzień sylwestra to huk co 5-10 minut na całym obszarze Polski - w mieście czy na wsi. Final WOŚP to huki w kilku miejscach w Polsce, w zasadzie w mniej więcej jednym czasie.

Faktycznie,
  • Odpowiedz