Wpis z mikrobloga

@JuliuszSlowacki:

ma to że ci policjanci jakoś muszą się do tego radiowozu jakoś dostac a jak są ze Szczecina to może ich oo prostu stamtąd odbierali.

bo polscy policjanci nie mają radiowozów - masz wyobraźnię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Że nie wspomnieć że jest setka innych powodów dla których mogli być w Szczecinie.

to wspomnij na przykład o dwóch, nie chcę cię przemęczać
ale po co mam ci dawać przykład? Miasto przy granicy to i patrole są wspólne? Co w tym jest dziwnego? Xd na tym polega współpraca międzynarodowa


@Dominek: współpraca międzynarodowa polega na braku dawania przykładów takiej współpracy? możne oni tam tak towarzysko? ale dobrze ze dałeś Xd, to wyjaśnia przecież wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dzięki za wytłumaczenie niczego. co z tego, jaki jest sens, co mają niby oni robić w Szczecinie? daj mi jakiś jeden przykład, może być nawet taki z siedzenia


@krupkka: Szczecin jest w strefie nadgranicznej w całości. Nie tak dawno była temu inba co kradzione auta z niemiec z prędkością 200 km przejechały przez miasto. Jedne skończył uderzając w budynek w centrum, drugi na obrzeżach miasta, trzeciego nie złapali. Te patrole mają
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

to wspomnij na przykład o dwóch, nie chcę cię przemęczać

@krupkka: Podrzucenie dokumentów, zawiezienie podejrzanego, briefing, konferencja, jakieś inne oficjalne wydarzenie. To tak z głowy.

bo polscy policjanci nie mają radiowozów - masz wyobraźnię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No tak, bo dojazd radiowozem żeby go tam zostawić albo marnować czas policjantów na dowożenie innych to jest bardzo efektywny sposób załatwiania takich spraw. Użyj głowy - masz ją