Wpis z mikrobloga

ten gość to jedna z największych porażek polskiego parlamentaryzmu


Bosak to kwintesencja nieudacznika, studia zaczynał i nigdy nie skończył, całe życie na garnuszku państwa, jako przydupas Giertycha i Winnickiego, dnia nie przepracował uczciwie w sektorze prywatnym. Do tego lipny ślub z szurką z Ordo Iuris, organizacja finansowana przez Kreml, żeby uciąć plotki o jego preferencjach.

Wpakowali w niego trochę hajsu na stylistów i spin doctorów, ale ładne opakowanie nie zmienia tego, że
  • Odpowiedz
@Jakub-Jakubekus: nie biorąc pod uwagę poglądów i orientacji Biedronia to jest on jedną z największych "wydmuszek" politycznych. Nie widzę w nim żadnych cech, które predysponowałyby go do jakiegoś ważnego urzędu lub stanowiska, ale jakimś cudem będąc od młodych lat politykiem i uczestnikiem różnych show zrobił niezłą karierę.
Jak dla mnie dobra kreacja PR od początków kariery, ale poza tym komplwtnie nie dostrzegam w nim merytorycznych zalet, za to dużo taniej
  • Odpowiedz
@Mrocznyeniu: kurde Miras, nie pamiętam strony na której to czytałem. Jedynie pamiętam, że matka go oskarżyła o naruszenie nietykalności czy tam pobicie, sprawa trafiła do sądu, a potem w sądzie matka temu zaprzeczała no i kolejne co zapamiętałem to że mu wybaczyła to co się stało. Teraz czytam że był oskarżony o znęcanie się czyli wychodzi na to że w sposób ciągły? Albo ci dziennikarze tak #!$%@?ą że co artykuł
  • Odpowiedz