Wpis z mikrobloga

Fajnopolacy naprawdę nie widzą nic nieodpowiedniego w tym, że kilkanaście milionów z kasy która miała być przeznaczona na te biedne i chore dzieci poszło na kampanie wyborczą polityków z którymi sympatyzuje szef fundacji? Serio nikogo to nie razi i nie szokuje?

nie ma ratunku dla tego kraju
Kukle was będą swędziały
#sejm #polska #wosp #polityka #bekazlewactwa #wosp #bekazpisu
szachmat1488 - Fajnopolacy naprawdę nie widzą nic nieodpowiedniego w tym, że kilkanaś...

źródło: 43e83cd3-25ed-4d74-b1ac-3a38cdc2f71c

Pobierz
  • 100
Fajnopolacy naprawdę nie widzą nic nieodpowiedniego w tym, że kilkanaście milionów z kasy która miała być przeznaczona na te biedne i chore dzieci poszło na kampanie wyborczą polityków z którymi sympatyzuje szef fundacji? Serio nikogo to nie razi i nie szokuje?


nie ma ratunku dla tego kraju

Kukle was będą swędziały


@szachmat1488: 20 mln zainwestowanych w plakaty i mamy 2 mld na onkologię i telefon zaufania dla młodzieży w zaledwie dwa
@KlockiLele: jeśli jesteś świadomy na co wpłacasz to spoko, nie moja rzecz. ja tylko się zastanawiam co myślą ci którzy wpłacili na chore dzieci a potem widzą że owsiak zamiast na dzieci to cześc kasy wydaje na inne rzeczy. bilboardy, brudstoki itp
@szachmat1488 „wygramy ze zlem pokonamy sepse”

O nie jak mozna biedny pis obrazac xD

Fajnodebile naprawde nie widza nic nieodpowiedniego w tym, ze 3 miliardy z budzetu panstwa, ktore mialy byc przeznaczone na te biedne chore dzieci poszlo na kampanie wyborcza pisowcow. Serio nikogo to nie razi i nie szokuje?

Kazdy kto szczuje na wosp to #!$%@? swinia w mojej opinii.
@szachmat1488: jak się dzisiaj włączyłeś ( ͡º ͜ʖ͡º) hehehe, nie przeszkadzało Ci jak 26 spółek skarbu Państwa prowadziło propagandę za państwowe pieniądze z naszych podatków. Dopiero Owsiak spowodował Twoje oburzenie, Walczył z Sepsą. Przecięz masz jak byk na plakacie, ale WY RUSKIE GNIDY, nie umiecie czytać polskich plakatów. ( ͡º ͜ʖ͡º)
wystarczy nie być ślepym i mieć iq wyższe od małpy aby skojarzyć, że czas w jakim się pokazały nie był przypadkowy, serduszko z obwódką nie było przypadkowe, flaga Polski nie była przypadkowa, kontekst nie był przypadkowy.


@szachmat1488: przez 8 lat PIS i rząd #!$%@?ł WOŚP. Przez 8 lat mimo ataków rządu, wsparcia od sądów i prokuratury, PIS nie mógł nic zrobić Owsiakowi, bo nic na niego nie znaleźli. ALE TY JESTEŚ