Wpis z mikrobloga

Fajnopolacy naprawdę nie widzą nic nieodpowiedniego w tym, że kilkanaście milionów z kasy która miała być przeznaczona na te biedne i chore dzieci poszło na kampanie wyborczą polityków z którymi sympatyzuje szef fundacji? Serio nikogo to nie razi i nie szokuje?

nie ma ratunku dla tego kraju
Kukle was będą swędziały
#sejm #polska #wosp #polityka #bekazlewactwa #wosp #bekazpisu
szachmat1488 - Fajnopolacy naprawdę nie widzą nic nieodpowiedniego w tym, że kilkanaś...

źródło: 43e83cd3-25ed-4d74-b1ac-3a38cdc2f71c

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • 3
@villyaroo: są szacunkowe wyliczenia ile mogły kosztować te bilboardy i wyszlo 23 miliony złotych wiec i tak zaniżyłem pisząc "kilkanaście"
@elgrecqo Ziemkiewicza niech pozwą który powiedział to wczoraj z tym że mówiąc o jeszcze większej kwocie
  • Odpowiedz
  • 5
@M4rcinS: a no tak przecież chodziło tylko o Sepsę ( ͡° ͜ʖ ͡°) przepraszam Jureczke, jak mogłem pomyśleć, że nie lubisz Pisu i namawiasz aby głosować na PO. ide na miasto wrzuce do puszki piątala tylko mi wybacz, plis
  • Odpowiedz
  • 9
@Kinomaniaczka: wystarczy nie być ślepym i mieć iq wyższe od małpy aby skojarzyć, że czas w jakim się pokazały nie był przypadkowy, serduszko z obwódką nie było przypadkowe, flaga Polski nie była przypadkowa, kontekst nie był przypadkowy. A poza tym Owsiak się wcale nie kryje ze swoimi poglądami.
Jak można udawać w ogóle że się nie rozumie o chodziło w tych bilboardach?
  • Odpowiedz
@szachmat1488:

Osiem lat (a w zasadzie więcej) wściekle atakuj WOŚP zarzucając im defraudacje pieniędzy. Nie przedstaw przy tym ŻADNEGO dowodu. Nie wytocz żadnej sprawy. Ale zrób wszystko żeby tę akcję obrzydzić (na przykład wytnij ją z telewizji publicznej, zamaluj serduszka etc.)

I
  • Odpowiedz