Wpis z mikrobloga

@elLimon: sam sobie odpowiedziałeś w pytaniu. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego [MPZP] jest prawem lokalnym. A więc takie jest prawo. Co można dodać? Tak samo jak nie można jeździć autem powyżej 0.2 promila. Prawo jest umową społeczną, którą Państwo przy pomocy przymusu stosuje. Proste!
  • Odpowiedz
Kurczę co ja mam Ci wyjaśnić? MPZP jest prawem i obowiązuje wobec wszystkich. A to że sąsiad może mieć dach płaski a Ty nie. To takie są zasady. Państwo to jest kraj wolnych ludzi poddawanych przymusowi państwowemu . Co mogę dodać?
  • Odpowiedz
@elLimon: bo to budynki o innym zastosowaniu. Tyle. W innych krajach masz nawet powiedziane jakiego koloru masz mieć okna. Jeżeli okolica ma nie wyglądać jak gówno, to niestety nie moze byc tak, że każdy buduje w caly swiat. Dlatego m.im Szwajcaria i Austria albo Bawaria są bardzo ładne, a Małopolska wygląda jak wymiociny
  • Odpowiedz
@elLimon: biorąc pod uwagę chociażby różnice w funkcjach takich obiektów jak wymieniłeś, to stwierdzam że prawdopodobnie leżą na innej karcie terenu
  • Odpowiedz