Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ostatnio naszlo mnie na przrmyslenia w temacie #seks
Mialem partnerki ktore uwielbialy ostry seks, bicie, konczenie na twarzy, podduszanie i troche tesknie za takim seksem. Te dzirwczyny byly dosc mocno zaburzone.
Mialem tez dziewczyny z dobrych domow, bez zaburzen i seks z nimi byl lagodny. Nie lubily konczenia na twarzy ani podduszania. Jedynie seks od tylu to bylo w ich oczach cos wiecej.
Pierwsze pytanie, czy da rade nie szukac takiego wyuzdanego seksu jak w glowie mam takie pragnienia?
Drugie pytanie, czy zdarzylo wam sie ze dziewczyna bez zaburzen lubila byc traktowana jak diva w lozku?
Aktualnie bardziej zalezy mi na zwiazku niz na seksie, a z zaburzona dziewczyna zwiazku nie zbuduje choc zew wzywa..
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Narmel
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
  • Odpowiedz
  • 1
@mirko_anonim oczywiście, że wiele grzecznych kobiet lubi ostro w łóżku, to nawet jest częstsze, że szara myszka marzy o czymś, czego nie doświadcza na co dzień, czyli o brutalnym samcu alfa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim na pierwsze pytanie sam sobie odpowiedziałeś - skoro ci zależy na związku to albo to przyjmujesz albo nie. Szczerze to ci powiem, że wraz z wiekiem seks po prostu schodzi na dalszy tor. Wyszalej się póki możesz a potem możesz zbudować związek.

A na drugie pytanie to nie, nie zdarzyło mi się. Ale szczerze to ludzie się zmieniają, mądrość przychodzi z wiekiem, hormony przestają buzować... Każda dziewczyna w końcu dąży
  • Odpowiedz
Pierwsze pytanie, czy da rade nie szukac takiego wyuzdanego seksu jak w glowie mam takie pragnienia?


@mirko_anonim: o ile znajdziesz w seksie i relacji coś dającego satysfakcję większą od poniewierania.

Drugie pytanie, czy zdarzylo wam sie ze dziewczyna bez zaburzen lubila byc traktowana jak diva w
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Zaczynasz z seksem dość waniliowym a potem powoli wprowadzasz różne kolejne pozycje, fetysze komunikując się z partnerką. Właściwie nie byłoby kwartału kiedy czegoś nowego byśmy u siebie nie wprowadzili.

Oczywiście to jest kwestia rozmowy, czasem odłożenia czegoś na później i zastąpienia czymś innym, ale generalnie coś nowego zawsze się znajdzie.

Są też quizy online gdzie w wynikach pokazują się tylko te zabawy które oboje partnerów zaznaczyło - dobre narzędzie na rozpoczęcie dyskusji nad preferencjami jak ktoś nie wie jak zacząć albo chce być pewien, że nie spłoszy drugiej nieśmiałej w tej kwestii osoby.
  • Odpowiedz
Właściwie nie byłoby kwartału kiedy czegoś nowego byśmy u siebie nie wprowadzili.


@mirko_anonim: ale dodaj jeszcze że to Ty jesteś pasywny w tych akcjach, no i że homoseksualni narkomani z reguły są bardziej otwarci co do eksperymentów w sferze erotyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz